Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Léto se blíží. Myslete na péči při opalování!

Léto se blíží. Myslete na péči při opalování! Léto se blíží. Myslete na péči při opalování!
Značka Saloos
3,8 5
4

Přejít na sekci článku:

Péče před opalováním i po něm aneb bio kokosový olej na mnoho způsobů

Péče před opalováním i po něm aneb bio kokosový olej na mnoho způsobů zdroj: shutterstock.com

Bio kokosový olej je dnes v kosmetice velmi často skloňovaným slovem. Využíván je zejména díky svým skvělým pečujícím vlastnostem. Účinkuje jako výživná bomba. Je ideální pro péči před opalováním i po něm. Dokonale pokožku hydratuje, zvláčňuje a regeneruje. Je také ideálním pomocníkem v případě suché pokožky a hodí se rovněž k péči o citlivou a jinak problematickou pokožku. Předností je, že se velmi dobře roztírá a výborně se vstřebává. Navíc ho lze použít i na pokožku podrážděnou po depilaci. Jeho příjemná vůně navíc umocňuje relaxační účinek. Takový je i 100% neředěný Bio kokosový olej značky Saloos.

Značka Saloos nenabízí jen čistý Bio kokosový olej, ale přímo celou řadu bio kokosové péče s vůní čokolády, vanilky, pomeranče či tropické exotiky atd. Záleží jen na vašich prioritách.

A ještě jedna dobrá rada na závěr: Bio kokosový olej je mimořádně vhodný pro použití i na vlasy, které nesmírně trpí také při kontaktu se sluncem a mořskou či chlórovanou vodou. Udělejte si domácí výživnou vlasovou masku. Naneste olej na vlasy a nechte působit. Nemusíte vlasy ani balit do ručníku, olej se krásně vstřebá. Pak vlasy umyjte a budete překvapeni, jak se najednou projasní. A nezapomeňte, že čistý bio kokosový olej můžete využít i v kuchyni, například při přípravě letních svačinek či obědů.

Související produkt
Kokosový olej, bio 250 ml
Saloos / 236 Kč
Biokokosák do kuchyně, na tělo, vlasy, dokonce na zuby. Hodí se prostě vždy a všude.
Detail produktu