Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Boho Green Make-up: přírodní dekorativka s osobitým šarmem

produkty boho green s romantickým zátiším zdroj: Boho Green Make-Up

Boho Green Make-Up je certifikovaná značka přírodní a organické dekorativní kosmetiky pocházející z Francie. Respekt ke zdraví i přírodě stvrzuje použitím eko obalů, které působí minimalistickým ale luxusním dojmem. Jsou vyráběny s minimálním dopadem na planetu a z obnovitelných zdrojů. Tato dekorativka se vyznačuje elegancí i hravostí barev a jemností struktur, v níž se odráží inspirace bohémskými a hippie trendy 60. a 70. let. Odtud název BOHO.

Bez daně za krásu

Přestože jde o přírodní kosmetiku, která maximálně eliminuje škodlivé látky ve složení, zachovává si profesionální kvalitu s výborným krytím, plnými barvami a výdrží. Přináší tak zcela nový pohled na krásu a make-up jako takový, který dokonale podtrhne výraz každé osobnosti. 

Produkty samozřejmě nejsou testované na zvířatech a obsahují pouze přírodní oleje, vosky, zázračné bambucké máslo, přírodní pigmenty a další rostlinné výtažky či extrakty. Všechny tyto složky jsou bohaté na vitamíny a minerály a esenciální mastné kyseliny, které dodávají pokožce potřebnou výživu, hydrataci a zanechávají ji hebkou a rozzářenou. Objevte cestu, jak zvýraznit svou krásu a zároveň pečovat o kvalitu pleti. 

Uvědomělá kosmetika aneb respekt k životnímu prostředí 

Jako důkaz maximální ohleduplnosti značky k životnímu prostředí jsou ekologické obaly ze dřeva nebo papíru pocházející z lesů s certifikací PEFC® a FSC®, které potvrzují použití materiálu získaných postupy trvale udržitelného lesního hospodářství. Jedním z hlavních cílů certifikace PEFC® je zachování a rozšiřování lesů. Dřevo ale i další produkty z takto certifikovaného lesa jsou produkovány za dodržování nejpřísnějších ekologických, sociálních a etických standardů.

Proč začít používat kosmetiku Boho?

  • Certifikované produkty z kvalitních surovin z ekologického zemědělství

  • Bez testování na zvířatech

  • Eko obaly

  • Vynikající kvalita a dlouhá výdrž

  • Bohatá paleta barev

  • Přijatelné ceny

  • Výrobky obsahují 99 - 100 % přírodních ingrediencí

  • Skvělá alternativa ke konvenční dekorativní kosmetice 

  • Jsou nositeli certifikace Cosmébio a Slow Cosmétique

Doplňky ke kosmetice

Základem pro vytvoření perfektního a dlouhotrvajícího make-upu jsou i kvalitní kosmetické štětce, díky kterým můžete své líčení vykreslit do naprosté dokonalosti.
BOHO štětce jsou speciálně navržené pro snadnou a přesnou aplikaci make-upu. Disponují dřevěnou rukojetí z certifikovaného dřeva FSC a 100% veganskými, syntetickými štětinami, které vás doslova pohladí svou jemností.

Na vlastní kůži:

boho green make up oční stíny zdroj: Boho Green Make-Up

BB krém Boho Green Make Up

BB krém v odstínu Medium

BB krém jsem nanášela prsty, jako podklad jsem použila olejíček. Roznášel se lehce, kvůli olejíčku se ale pleť trochu leskla i po jeho aplikaci. Řekla bych, že kryl středně, v mém případě bych uvítala krytí větší, ale to nejhorší hezky zamaskoval, sjednotil tón pleti, a hlavně vypadal přirozeně. Jelikož mám mastnou pleť, výdrž všech make-upů a bb krémů je u mě horší, tento ale vydržel minimálně 8 hodin a při mizení neflekatil.

Minerální pudr Beige 

Pudr jsem nanášela štětcem na make-up. Měl hezký matující efekt a trochu zakryl zbylé nedokonalosti. Na pleti jsem ho vůbec necítila, vypadal přirozeně, nedělal žádné žmolky a nijak nezvýrazňoval chloupky.

Boho Green Make-Up Minerální Pudr
Boho Green Make-Up Lak na nehty

Lak na nehty v odstínu Corail

Nehty jsem si nalakovala ráno před odchodem do práce, nanesla jsem 2 vrstvy, které byly pro perfektní krytí dostačující. Lak schnul opravdu rychle. Po vyspání se mi většinou udělají malé otlačeniny vzorků peřiny, příjemně mě ale překvapilo, že druhý den ráno nebylo po otlačeninách ani stopy. Nehty byly stále hladké a lesklé. Třetí den se lak na začal od krajů lehce odlupovat, ale mně se to stává skoro u všech laků - s myčkou na nádobí by tomu mohlo být jinak.