Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dekorativní kosmetika ze slunné Itálie

Dekorativní kosmetika ze slunné Itálie PuroBIO je mladá italská značka s nepřebernou škálou odstínů dekorativní kosmetiky.
Kristýna Lexová
5,0 5
3

Dekorativní kosmetika ze slunné Itálie zdroj: purobiocosmetics.it

Itálie byla odjakživa synonymem módy a trendů, není proto žádný div, že značka PuroBIO pochází právě odtud. Krásné a zajímavé odstíny, kvalitní produkty za rozumnou cenu a přírodní ingredience, to je PuroBIO.

Přírodní dekorativní kosmetika budí skepsi více, než ta pečující. V tomto spektru je totiž těžké dosáhnout příjemných konzistencí či intenzivních odstínů bez nutnosti zahltit produkt syntetickými ingrediencemi. Italská značka přírodní dekorativní kosmetiky PuroBIO ovšem ukazuje, že i s přírodní dekorativkou si můžete užít výrazných odstínů, které na vaší tváři vydrží dlouho. Navíc za příjemné ceny, které šetří vaši peněženku.

Heslem PuroBIO je vášeň pro krásu, vyrábět produkty pro ty, které baví líčení stejně jako ty, kdo za vznikem PuroBIO stojí. Otevřít vody přírodní dekorativní kosmetiky jak pro začátečníky, tak pro kosmetické nadšence, kteří rádi experimentují, ale nechtějí dělat kompromisy ohledně složení. Ze značky PuroBIO zkrátka přímo čiší pozitivní energie a touha dělat věci dobře.

PuroBIO záleží na tom, aby jejich produkty byly šetrné a odpovědné k životnímu prostředí, zároveň dává důraz také na použití ingrediencí, jež nejsou zdraví škodlivé. Ostatně to vyplývá už z názvu – puro znamená čistý, a taková je i kosmetika PuroBIO. Výrobky jsou testovány na přítomnost niklu, takže mohou být používány i těmi dámami, které jsou na nikl alergické a zároveň mají hned několik certifikátů a označení kvality– NATRUE, CCPB a VEGAN OK.

PuroBIO touží představit přírodní dekorativní kosmetiku nejen nadšencům, pro které je taková dekorativka samozřejmostí, chce ji rozšířit mezi běžnou veřejnost a dát tak alternativu ke konvenčním produktům. Nabídnout stejně kvalitní výrobky, ovšem za použití přírodních složek, které nejen, že podpoří vaši krásu pomocí barev, ale zároveň mají i pečující účinky.

Společnost PuroBIO byla založena teprve nedávno, v roce 2014, a již během dvou let si získala stabilní pozici na trhu s přírodní kosmetikou, což je na takto mladou firmu skutečný úspěch. PuroBIO je dynamická značka, která se neustále rozvíjí a přizpůsobuje se nárokům svých vážených zákaznic.

Co naleznete v sortimentu? Na první pohled vás jiště zaujmou tužky na oči a rty v pestrých variacích. Mnohé z nich můžete použít univerzálně a jsou velice praktické i do kabelky či na cesty. Za zmínku stojí také kvalitní štětce, které posunou vaše líčení o level výš, prodlouží jeho výdrž a usnadní vám každodenní líčící rutinu. Přírodní báze pod make-up udrží podklad na místě po celý den a zároveň o pokožku pečuje. Přírodní báze má výhodu, že neucpává póry a naopak pokožku jemně hydratuje.

Velmi ekologický je pak princip jednotlivých očních stínů v magnetické paletce, kdy vlastně šetříte zbytečný obal a můžete si sestavit paletku přesně podle svého přání. Je toho ale mnohem mnohem víc, značka PuroBIO upoutá také jednoduchými obaly, které jsou funkční a recyklovatelné. Přijďte vyzkoušet tuto dekorativní kosmetiku, nechte se nadchnout nádhernými odstíny a odneste si domů kousek italské přírody!