Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Jak nosit jarní barvy?

Jak nosit jarní barvy? zdroj: shutterstock.com

Všimli jste si, jak se na jaře příroda vybarvuje? Všechny ty odstíny od bílé, béžové, narůžovělé, nafialovělé, až blankytně modré a ostře žluté. Květiny dokáží přírodu vybarvit a každou chvíli se v jarní zelené ukáže jiná. Co takto naladit jarně i svoje líčení a dát si na oči, na tváře i na rty trošku barvy? Té něžné, pastelové, nenápadné a přitom tak svěže jarní.

A tak zkuste líčení v jarních pastelových tónech. Na očích, na rtech i na tvářích. Máme toho spoustu na vybranou. Od výživných balzámů na rty s pigmentací rtěnky do Dizao až neskutečně pigmentované minerální oční stíny Faran. Kterou barvu si vyberete a na kterou si troufnete? Co třeba růžové oční stíny a fialová rtěnka? Nebo to máte raději naopak?

Přejít na sekci článku:

Oči v barvách Pantone

Přírodní oční stíny zdroj: shutterstock.com

Pantone je americká korporace, která je známá hlavně podle systému identifikace barev. A aby byli ještě známější, tak začali každý rok vyhlašovat tzv. barvu roku. Ani to nakonec nebylo dost, a tak letos máme barvy roku dvě. Růžovou a světle modrou. Jsou pastelové, jsou krásné dohromady i každá zvlášť a navíc jsou tak neuvěřitelně jarní. Tak zkuste Pantone podlehnout, navíc v barvách tohoto roku si vyberete i u přírodní kosmetiky.

Jak vůbec tyhle barvy v líčení nosit? Zkombinujte růžovou a pastelově modrou na očích. Růžovou aplikujte na celé víčko a modrou vystínujte vnější koutek očí. Modrou můžete dát i na spodní linku. I když je pravda, že modrá nemá v líčení očí moc dobrou pověst, tak bát se jí vůbec nemusíte. Hlavně tak krásně světlá modrá vás naladí a připraví na celý den plný slunce, čisté oblohy a především jara. Chcete zkusit spíš sofistikovanější tmavší modrou? Sáhněte po minerálních očních stínech od Faran, v odstínu Sky Blues. Protože přesně taková je jarní obloha.

No a jestli si na modré oči přece jen netroufnete, tak nesmutněte. Stačí se vyřádit s růžovou. Oční stíny Faran Pink Dreams dodají očím romantický pohled, ve kterém se váš partner pod třešní možná i utopí. Navíc se toho vůbec nemusíte bát a tu samou růžovou můžete použít i jako tvářenku. Tento ultra sladěný vzhled, tedy stejné barvy očních stínů i tvářenky, byl trendy už před pár lety a letos je zpět. Což je dobře, protože je to sofistikované, velmi jednoduché, ale přitom tak svěží a jarní, hlavně když zvolíte pastelové odstíny na barevné škále růžové, červené nebo oranžové.

Oční stíny si samozřejmě žádají i nové štětce na oční stíny. Co takto Barbara Hofmann. Syntetické štětce, které jsou ideální jak pro lisované oční stíny, tak i pro ty minerální. Štětce jsou vhodné pro suché i pro mokré nanášení, jsou jemné, ideálně nanáší všechny možné oční stíny, snadno se s nimi manipuluje a vyčarují jakékoliv líčení. Navíc jsou vyrobené šetrně a ekologicky.

Související produkt
Bamboo štětec na oční stíny 1 ks, 16 cm
Barbara Hofmann / 167 Kč
Jemný syntetický štětec na oční stíny s luxusní rukojetí z bambusového dřeva precizně nanáší kompaktní i sypké oční stíny.
Detail produktu