Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Jak nosit jarní barvy?

Přejít na sekci článku:

A co na pusu?

Barevné balzámy na rty Dizao zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

S barvou Pantone můžete i na pusu. Tak růžová je jasná, tu v rtěnce máme určitě skoro všichni doma. S modrou je to už těžší, protože může na rtech vypadat mrtvolně a nehezky. A tak trošku zapomeňte na přesnou kopii Pantone pastelových odstínů pro tento rok. A raději sáhněte po stejně pastelových odstínech, ale v mnohem slušivější variantě. A ještě lépe, sáhněte po některém z rozkvetlých Dizao balzámů na rty. S barevným pigmentem a s výživným složením, díky kterému se zbavíte popraskaných rtů jednou pro vždy.

Ale to není vše, balzám si můžete vybrat nejen podle odstínu, ale taky podle vaší oblíbené jarní květiny. Kosatec je možná trošku až odvážně fialový, ale je tak krásně jarní, že by bylo škoda ho přehlížet. Pivoňka je zase nejtradičněji jarní, pastelová růžová, ale nepůsobí bárbínkovsky, spíš tak sofistikovaně dospěle. A neměli bychom zapomínat na kamélii, která to barevné rozjásané jaro možná trošku utlumí tmavšími podtóny, ale na druhou stranu elegantnější barvu hned tak nenajdete.

Na výběr je mnohem víc odstínů, ve výrazných i pastelových škálách. Prostě u Dizao vědí, jaké barvy nabídnout. To ale není všechno, oni hlavně ví, jak se postarat o rty a dodat jim výživu, ochranu a regeneraci kdykoliv během dne. Tajný recept je asi následující. Vezměte velkou dávku ricinového oleje, přidejte další rostlinné oleje pro regeneraci a obnovu. Pro ochranu a výživu přidejte rostlinná másla, bambucké i kakaové jsou pro rty ideální pomocníci. K tomu se zaměřte na extra ochranu, kterou poskytnou přírodní vosky. No a úplně nakonec to chce namíchat nejen ty nejlepší pigmenty a barvy, ale taky další rostlinné extrakty pro extra péči. Dizao balzám na rty je jak malý zázrak, bez kterého nebudete chtít být ani chvilku.