Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Přírodní kosmetika Annemarie Börlind

Přírodní kosmetika Annemarie Börlind Annemarie Börlind je značka dekorativní kosmetiky, která dbá na zásady ekologické produkce a některé její výrobky od rtěnek až po řasenky jsou veganské.
Kristýna Lexová
5,0 5
6

Dekorativní kosmetika AnneMarie Börlind zdroj: boerlind.com

Nevím, jak pro vás, ale okamžiky setkávání s novou značkou dekorativní kosmetiky jsou pro mě velice vzrušující. Annemarie Börlind k nám přichází z Německa a kvalita jejich produktů je prověřena již více než padesáti lety používání.

Na poli přírodní kosmetiky, ať už dekorativní či pečující, jde o již velmi zkušeného hráče. Annemarie Börlind zná v Německu takřka každá druhá žena a jejich dekorativní i pečující řady nabízejí produkty snad pro všechny vrtochy pleti. Dekorativní kosmetika Annemarie Börlind je založena na stejných principech jako kosmetika pečující, mezi které patří zejména vysoká efektivita za použití těch nejlepších složek.

Značka Annemarie Börlind byla založena již roku 1959 a už od začátku bylo jejím cílem spojovat několik principů – vědecký výzkum, společenskou odpovědnost a šetrnou manipulaci s cennými přírodními zdroji. Tyto tři pilíře daly vzniknout značce, jež si vede vlastní výzkum účinných ingrediencí a zároveň je maximálně šetrná k přírodě. Annemarie Börlind se neveze s davem, naopak udává tón v přírodní kosmetice, díky výzkumným metodám objevuje nové ingredience a jejich kombinace, které jsou vysoce efektivní.

Filozofií Annemarie Börlind je to, že kvalita přírodních ingrediencí a inovace nejsou protiklady, ba naopak. Ve svých produktech používá vodu z vlastního pramene uloženého 160 metrů pod povrchem v německé lázeňské oblasti. Tento pramen se pyšní vodou vysoké kvality bez zatěžujících ingrediencí, jako je chlor a další chemikálie.

Věda je základ, proto v Annemarie Börlind důkladně testují jednotlivé ingredience a produkty tak, aby byly co nejúčinnější a měly prospěšné účinky na pokožku bez zatěžování životního prostředí. Nezávislé studie zkoumají účinky i dobrou snášenlivost jednotlivých složek. Samozřejmostí je vhodnost všech produktů pro vegetariány, některé jsou vyráběny i s ohledem na vegany. U Annemarie Börlind si zkrátka vybere každý, všechny produkty péče jsou navíc přizpůsobeny jednotlivům typům pleti a cílům, kterých chcete dosáhnout.

Přírodní kosmetika AnneMarie Börlind

Ekologická odpovědnost je tématem číslo jedna. V Annemarie Börlind dbají nejen na šetrnost produkce, ale pečlivě vybírají dodavatele jednotlivých surovin s ohledem na životní prostředí. Zároveň jsou také aktivní v oblastech původu svých surovin. Díky tomu tak Annemarie Börlind přináší šetrnou péči přímo z lůna přírody, kterou vaše pokožka bude milovat.

Dekorativní kosmetika pak je jen jednou částí obrovského sortimentu Annemarie Börlind, přesto ale opravdu dokáže nadchnout. Je určena také pro moderní ženy, které chtějí vysoce efektivní produkty, ale zároveň preferují přírodní složení a pleti prospěšné ingredience. Přirozený make-up, který rozzáří pleť, podtrhne vaši přirozenou krásu a dodá vám sebevědomí.

Kompletní řada dekorativky od make-upu po řasenku pokryje všechny vaše potřeby a navíc poskytne pleti něco navíc. Luxusní obaly jsou pak jen příjemnou třešničkou na dortu a dávají najevo, že tahle kosmetika je opravdu něco speciálního.