Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Boho Green řasenky

zdroj:

Řasenek není nikdy dost a u těch kvalitních to platí dvojnásob! Podívejte se, jak jsme zkoušeli řasenky od Boho Green Make-up, jaké mají kartáčky nebo jakého efektu s nimi dosáhnete. Rovný, kroucený nebo klasický? Všechny jsou k dispozici.

 

 

Jak na kartáčky řasenek

Ač se to nezdá, tak na čem opravdu záleží je aplikátor řasenky. Každý tvar aplikátoru dělá něco jiného! Na obsahu produktu ale záleží také. Nejdříve si musíme určit, co od řasenky chceme. Aby byly řasy zahuštěné, prodloužené nebo jen přírodně zabarvené s minimální estetickou změnou?

Složení řasenek vs. citlivé oči

Všechny 4 řasenky jsou vhodné pro citlivé oči a pro dámy, které nosí kontaktní čočky. Toho si velice cením! Já jsem například absolutní barometr na složení produktů. Pokud mé oči ucítí byť jen něco maličko dráždivého, tak se pak dva dny nemohu nalíčit.

Trošku jsem se při testování nových produktů bála, že to moje oči nezvládnou, ale opak byl pravdou. U značky Bo-ho Green Make-up jsem spíš neměla pocit toho, že bych měla řasy nalíčené. Složení řasenek mé oči nijak nezatížilo ani nedráždilo a pocit lehkosti byl k nezaplacení!

Můj vítěž je: Gypsy volume

Veganská řasenka, která díky rovnému a hustému kartáčku udělá krásné řasy. Já jsem rozhodně fanoušek hustých řas a mám ráda, když nejsou slepené, což bývá někdy náročné! Díky složení z bambuckého másla, šťávy z listů aloe vera a ricinového oleje je řasenka vhodná pro hodně citlivé oči. Musím říct, že mě tato řasenka opravdu nadchla a to už jsem jich vyzkoušela nespočet! Výdrž je moc pěkná. Nesype se a nemaže se!

Certifikát: Cosmetique Bio - Charte Cosmebio

Jungle Lenght

Je řasenka pro přirozeně vypadající řasy. Prodlužuje a decentně řasu obalí, takže finální vzhled působí jemně a přirozeně. Délku řas zajistí karnaubský vosk a extrakt z hnědého lnu. Taktéž obsahuje brusinkovou vodu. Řasenka je ideální pro ty z vás, které si přejí mít řasy delší a decentně nalíčené. Pokud se vám však řasy dotýkají očního okolí, pozor na mastnotu očních víček. Každá řasenka nemusí být vhodná pro každou délku řas. Raději doporučuji zafixovat pudrem.

Certifikát: Cosmetique Bio - Charte Cosmebio

Mystic volume

Tato řasenka je opravdu zahušťující. Díky zvlnění kartáčku do tvaru přesýpacích hodin si můžete řasy i krásně natvarovat. V tomto případě je receptura obohacena o organický ricinový olej, organický karnabuský vosk a hroznovou vodu. Je šetrná k citlivým očím a vhodná pro dámy s kontaktními čočkami. S řasenkou například vytvoříte krásný večerní look s výraznými stíny. 

Certifikáty: Vegan, Cosmos

Volume Green 

Složení z přírodních vosků dává možnost řasenku vrstvit. Tím docílíte výrazných řas. Pokud však chcete zanechat pocit přirozenosti, tak vřele doporučuju dát jednu, nebo dvě vrstvy. Řasenka má rovný kartáček s krátkými štětinami a tak je vhodný pro dámy s krátkými řasami. Znáte to, když máte velký kartáček, tak s ním nalíčíte všechno kolem, jen ne ty řasy? Tak s touto řasenkou tomu je právě pravým opakem!

Co ještě zmínit

Řasenky Boho Green Make-up jsou za mne velice vhodné nejen pro citlivé oči! Já sama řasenku téměř necítím a nemám pocit slepených ani těžkých řas. Naopak jsou ale řasy výrazné a oddělené. Jsem zvědavá, jaké bude mít jejich pečující složení dopad na kvalitu řas po dlouhodobějším používání. Myslím, že určitě skvělý. Rozhodně minimálně jednu z řasenek zahrnuji do mého beauty kufříku!