Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Rtěnky ZAO zblízka

Rtěnky ZAO zblízka Přírodní dekorativka ZAO nabízí širokou barevnou škálu rtěnek, do kterých si navíc můžete dokupovat refilly.
Kristýna Lexová
5,0 5
4

Rtěnky ZAO zblízka zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Dekorativní kosmetika ZAO se snaží nabídnout kvalitu zcela se rovnající konvenčním značkám, avšak za použití přírodních ingrediencí. Portfolio jejích produktů je velmi široké a dnes se podíváme, jaké odstíny rtěnek nabízí.

Rtěnka je nejlepší přítelkyní každé ženy a je jedním z prvních produktů, kterým se ženy odpradávna krášlily. Dnes už se ale, oproti časům minulým, můžeme spolehnout na kvalitní ingredience pocházející z přírody, které o rty navíc pečují a nezatěžují je syntetickými látkami. Koncept ZAO rtěnek (stejně jako valné většiny jejich ostatních produktů) navíc spočívá v ekologickém přesahu, díky kterému šetříte životní prostředí pomocí dokupování náplní do již stávajících bambusových obalů. A navíc nebude trpět ani vaše peněženka.

ZAO nabízí celou škálu rtěnek v lákavých odstínech, ze kterých si vybere každá. Proto se na ně dnes podíváme a představíme si je.

Rtěnky ZAO zblízka

Na prvním obrázku vidíte jako první odstín 462 Old Pink. Právě tento tlumeně růžový odstín je jedním z nejuniverzálnějších a sluší opravdu každému. Vpravo od něj se nachází odstín 461 Pink, který je o něco světlejší a zároveň má studenější podtón, přesto se však jedná opět o klasickou a elegantní růžovou. 403 Fuchsia je na rozdíl od předchozích rtěnkou třpytivou a nabídne vám atraktivní výrazný růžový odstín, který působí velice svěže. Předposledním odstínem je 402 Pearly Pink, který je opět velice neutrální a ideální pro nahé líčení. A naposledy 401 Pearly Amethyst, velice třpytivá rtěnka s v růžovém odstínu se světle fialovými tóny s intenzivní perletí.

Rtěnky ZAO zblízka

Na dalším obrázku zabrousíme trochu do vod sofistikovaných a elegantních odstínů s hnědým základem, které mohou v některých z vás evokovat podzim, ale ve skutečnosti vypadají skvěle celoročně. 466 Chocolate je krásná a velice ženská středně tmavá hnědá barva, která je vhodná jak na den, tak i na večer. Vedle ní se nachází odstín 468 Plum, jenž kromě hnědé obsahuje také šťavnaté švestkové tóny. Třpytivý odstín 406 Pearly Burgundy je velice originální a ideální pro ty, kdo rádi zkoušejí nové věci. S klasickou cihlově červenou, jako je předposlední odstín rtěnky 465 Dark Red, nikdy nešlápnete vedle a budete vždy dokonale elegantní. Pro podzimní typy je pak přímo jako stvořená rtěnka v teplém odstínu s okrovými tóny 405 Golden Brown.

Rtěnky ZAO zblízka

Kdo by nemiloval přirozené odstíny s tóny tělové, béžové či lososové. Pro příznivkyně nahého líčení v zemitých barvách je skvělou variantou odstín 463 Pink Red, která obsahuje vyvážený poměr béžové a červené s mírně studeným podtónem. Velmi přirozeného líčení dosáhnete s rtěnkou v béžovém odstínu 467 Dark Nude. Ženy se zrzavými vlasy a teplejším podtónem pokožky krásně zvýrazní odstín 407 Copper, který je velice třpytivý a opravdu měděný. Odstín 404 Pearly Brown Red je pak další neutrální volbou, která zvýrazní přirozenou krásu vašich rtů.

Odstíny rtěnek ZAO se pohybují od růžových přes červené až po hnědé, od neutrálních po syté a výrazné. Rtěnky ZAO jsou nejen rtěnkami pro všechny ženy, ale i pro každou vaši náladu.