Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Uoga Uoga aneb dopřejte si kvalitní přírodní dekorativní kosmetiku!

zdroj: Uoga Uoga

Dnešní téma nadchne především nadšence dekorativní kosmetiky, protože se společně podíváme na jednu z nejlepších a nejkvalitnějších značek dekorativní i pečující kosmetiky na trhu. Dámy a pánové, představujeme Vám litevskou značku Uoga Uoga a její bezkonkurenční produkty, mezi kterými si vybere opravdu každý!

Co je Uoga Uoga zač

Litevská kosmetika Uoga Uoga byla založena v roce 2010 a v jejím sortimentu naleznete nejen pleťovou a tělovou kosmetiku, ale také vysoce kvalitní dekorativní kosmetiku. Ale jak to celé vlastně začalo? Dalo by se říct, že úplně mimochodem. Dvě maminky, kamarádky z Litvy,  Jovita a Lena, začaly vyrábět pleťové masky a krémy na ruce z přírodních ingrediencí pro své přátele a známé. Z příležitostného koníčku se ovšem stala vášeň a Lena s Jovitou nakonec proměnily svůj koníček v celou značku pečující a dekorativní kosmetiky. Výrobky Uoga Uoga jsou vyráběny ručně a v malých dávkách, aby bylo zajištěno, že zákazníci budou mít kosmetiku vždy čerstvou. Zásadou značky je také to, aby byla maximálně ekologicky šetrná a ohleduplná k přírodě. Prostřednictvím této kosmetiky chtějí její zakladatelky pomoci naší planetě a chtějí udělat svět o něco čistší a krásnější. Všechna kosmetika je testována v laboratořích ve Velké Británii, a je proto naprosto bezpečná.

Co všechno nabízí

Jak již bylo řečeno, značka Uoga Uoga se specializuje především na pleťovou a dekorativní kosmetiku a v jejich nabídce si jistě vybere každý. Není tedy divu, že u nich najdeme rtěnky, make-upy, séra a zkrátka všechno, na co si můžete pod pojmem dekorativní kosmetika vzpomenout. Za pozornost pak stojí nejen jejich minerální korektory, které schovají veškeré nedokonalosti a tvářenky v nádherných barvách, ale také multifunkční líčidla na rty a tváře, které jsou zcela v souladu s jejich minimalistickým přístupem a ve chvilce oživí Váš vzhled. Právě multifunkční produkty se snadno schovají do jakékoliv kabelky a jsou skvělé na cestování. V produktech Uoga Uoga nenajdete žádnou syntetickou parfemaci, pouze čisté éterické oleje. Uoga Uoga nepoužívá ani přísady živočišného původu, s výjimkou včelího vosku a medu, proto je většina produktů vhodná pro vegany.

Čím je ale specifická

Kosmetika Uoga Uoga je účinná, voňavá a obohacená o ingredience z pobaltské přírody. Do svých produktů tak ve Uoga Uoga přidávají lokální bobulovité ovoce, bílý jantar a bylinky. Přičemž se zjistilo, že výtažek z čistého jantaru je bohatý na množství antioxidantů, které zpomalují stárnutí tkání. Proto má kupříkladu jejich minerální make-up, kromě všech dalších benefitů, také anti-ageing efekt. Značka věnuje velkou pozornost nejen efektivní výrobě kosmetiky, ale velký důraz kladou právě na použité ingredience. Úzce spolupracuje s certifikační společností Soil Association tak, aby v každém kroku výroby implementovali a dodržovali jednotný standard přírodní kosmetiky COSMOS Natural. Hlavních pilířů značky Uoga Uoga je tedy několik – příroda, čerstvost surovin, ruční výroba. Zakladatelky pro své produkty vybírají jen ty nejlepší ingredience, nerafinované rostlinné oleje, květové vody, přírodní jíly. Díky tomu tak i dekorativní kosmetika má pečující účinky a prospívá Vaší pleti.