Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

V hlavní roli bronzer

V hlavní roli bronzer S bronzerem během pár tahů vykouzlíte zlatavou a lehce opálenou pokožku.
Kristýna Lexová
5,0 5
2

V hlavní roli bronzer zdroj: biooo.cz

Také už nedočkavě vyhlížíte léto? Než ale první sluneční paprsky vykouzlí opálení na vaší tváři, tak můžete získat prosluněnou pokožku díky bronzujícím pudrům, které opálí vaši tvář bez rizika. Bronzer je přímo kouzelný produkt, který dokáže v několika málo okamžicích proměnit vaši tvář a dodat jí rychlé opálení bez nutnosti vystavovat se leckdy zákeřným slunečním paprskům. Bronzer tvář opticky prohřeje, podpoří zlatavé tóny vaší pokožky a probudí vás ze zimy do léta. Bronzeru se nemusí bát jakýkoliv odstín pokožky, bude vám slušet, ať už je vaše pleť spíše tmavší či jste bledá jako Sněhurka. Stačí si jen vybrat vhodný odstín a nanášet bronzer lehkou rukou.

Odstín bronzeru je ošemetná záležitost a mezi přírodní kosmetikou můžete vybírat z mnoha variant. Pokud máte světlou a velmi světlou pokožku, vybírejte takový odstín, který nemá příliš teplý odstín a je spíše do hněda, než do oranžova. V případě, že by byl bronzer příliš hřejivý, vytvořil by až moc velký kontrast s přirozeným odstínem pokožky, která by pak působila velice mdle a unaveně. Myslete na to, že chcete dosáhnout přirozeného sluncem políbeného vzhledu a že líčení nemá být příliš jasně patrné. Čím je vaše pokožka opálenější, tím tmavší bronzer si můžete dovolit, můžete si zároveň pořídit třeba jeden světlý a jeden tmavší odstín a ty mezi sebou míchat podle ročního období.

Bronzery existují v matné i třpytivé podobě a je jen na vás, kterou z nich preferujete. S matným bronzerem se dá také velice dobře konturovat, zvýrazníte s ním lícní kosti a orámujete celou tvář, je velmi univerzální a působí přirozeně. Třpytivý bronzer dodá vaší tváři jedinečnou záři a může dokonce nahradit i rozjasňovač.

V hlavní roli bronzer

Jak bronzer nanášet? Můžete mít samozřejmě speciální štětec, ale váš oblíbený štětec na tvářenku postačí. Pokud nemáte s make-upem příliš zkušeností, vždycky volte raději menší štětec, který nevyžaduje tolik zručnosti a nehrozí, že nanesete bronzer i tam, kam nechcete. Vhodný je jak kulatý, tak plošší štětec, zkosený štětec na tvářenku zase velice dobře funguje na oblast tváří.

Bronzer aplikujte na místa, která se přirozeně více opalují. Bronzer začněte aplikovat na jablíčka tváří a protáhněte jej krouživými pohyby směrem ke spánkům těsně nad linií lícních kostí. Poté můžete bronzerem orámovat celou tvář kolem dokola, u linie lasů, na spáncích a při hraně čelisti. Tak dodáte pokožce přirozeně zlatavý nádech a obličej bude působit plastičtěji a živěji.

S bronzerem se ovšem nemusíte omezovat jen na tvář, báječně vypadá také na odhalených částech těla. Bronzer zvýrazní opálení a dodá pokožce zářivý vzhled. Naneste jej do výstřihu nad klíční kosti, na holá ramena či paže. Bronzer vám dodá půvab skutečné antické bohyně.

V hlavní roli bronzer

Bronzerem pak můžete velice dobře nahradit oční stíny, stačí jej nanést na celé oční víčko či jen do záhybu oka pro prohloubení pohledu. Pudrová struktura dobře přilne k očním víčkům a pracuje se s ní takřka stejně, jako s klasickými očními stíny.

Související produkt
Minerální bronzer 341 Golden Copper 15 g bambusový obal
ZAO / 656 Kč
Jemný zlatavý bronzer s obsahem minerálních pigmentů sluší především světlé pleti a dodá jí zářivý jas. Díky obsahu rostlinných výtažků nezatěžuje pokožku.
Detail produktu