Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Jako v lázních s Natura Siberica

Jako v lázních s Natura Siberica Natura Siberica je přírodní značkou až ze Sibiře
Hana Bartušková
5,0 5
1

Natura Siberica zdroj: shutterstock.com

Natura Siberica je ruská značka přírodní kosmetiky, která spojuje účinnost sibiřských bylin, aktivní přírodní látky a nejmodernější technologii zpracování surovin. Natura Siberica nabízí vysoce moderní sofistikovanou péči pro pleť, pokožku celého těla a vlasy. A nejen to. U Natura Siberica najdete i přírodní péči pro své nejmenší. S přírodním složením, v lákavých obalech, s tradiční vůní bylin a květin až z daleké Sibiře.

Natura Siberica se postaráte o své tělo i duši, Ty nejjemnější kvalitní přírodní suroviny budou hýčkat vaši pokožku jak lázeňská procedura a budete si připadat jak po návštěvě salónu krásy. Stačí se jenom spolehnout na pečující sílu sibiřských bylin a dalších přírodních surovin, které najdete v produktové řadě Sauna & Spa od Natura Siberica.

Přejít na sekci článku:

Proč ze Sibiře?

Natura Siberica zdroj: shutterstock.com

Sibiřské bylinky jsou unikátní. Musí přežít dlouhou zimu a silné mrazy, metry sněhu a nehostinnou přírodu více než 6 měsíců v roce, kdy nesvítí slunce. Pak přijde rychlé jaro a ještě rychlejší léto, kdy mají rostliny tak málo času vykvést, rozkvést do krásy, odkvést do plodu a připravit se na další dlouhou zimu.

Během intenzivního severského léta slunce nezapadá, a rostliny mají tak možnost nasávat jeho blahodárnou sílu po celý den. Účinné látky se tvoří rychle a navíc se v rostlinách udržují v nebývale koncentrované podobě. Díky tomu jsou sibiřské byliny tak efektivní v péči o pleť, předávají pokožce totiž to nejlepší v minimálním vysoce koncentrovaném množství.

V zimě pak musí rostlinky ukázat nebývalou odolnost. Musí vydržet zimu, mráz, tmu a tuny sněhu. Sibiřské rostliny jsou neskutečně odolné, protože toto vše dokáží přežít a navíc každé jaro znovu vykvetou do krásy. Tyto byliny totiž dokáží vydržet celou zimu ve zmrzlé půdě a každé jaro znovu vykvést do krátkého léta.

Tuto svou odolnost a efektivní složení účinných složek dokáží byliny předat i pokožce. Díky šetrnému zpracování je navíc zachována jejich maximální účinnost a kosmetika Natura Siberica vzniklá z těchto přírodních složek předá pokožce to nejlepší.