Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Crazy Rumors: Balzámy s charakterem

zdroj: Crazy Rumors

Hledáte 100% přírodní a spolehlivou péči pro vaše rty? Seznamte se, Crazy Rumors! Hravé balzámy na rty s velkou osobností a nekonečným množstvím šťavnatých příchutí - od klasických až po ty exotické. Smlsněte si na nich a vaše rty už nebudou volat po ničem jiném.

Velká síla v malém balení

Crazy Rumors jsou sice malé velikostí, ale veliké účinností. Jedny z nejoblíbenějších balzámů na rty, jejichž složení je čistě přírodní, dodají vašim rtům kvalitní péči, dlouhotrvající hydrataci a pocit hebkosti v každém ročním období. Obsahují bambucké máslo, které se postará o hloubkovou hydrataci, příjemnou nasládlou chuť dodává stévie. Unikátní receptura zajišťuje, že nejsou ani mastné, ani voskové, přesto se krásně roztírají. V produktech Crazy Rumors nikdy nenajdete syntetické příchutě.

Díky malému praktickému balení je můžete mít pořád u sebe, protože se s přehledem vejdou do každé kapsy, tašky, taštičky či batohu na cestách za poznáním, do práce, školy nebo při toulkách městem. 

Jen se olíznout

Hrajte si, ochutnávejte, poznávejte tajemné příchutě a delikátní kombinace, které spolu s vůněmi připraví nezkrotnou jízdu pro vaše smysly. Sortiment je opravdu široký, takže si na své přijdou milovníci klasiky a jednoduchosti, ale i nadšenci do barviček a nečekaných příchutí, jako je zmrzlina, spiced chai, sodovka nebo podmanivá třešeň. Většina produktů je v BIO kvalitě a všechny jsou vyrobeny jen z veganských či rostlinných ingrediencí, mezi které se řadí skutečné ovoce a zelenina beze stopy genetické modifikace.

Jeden nikdy nestačí

Balzámy na rty od Crazy Rumors

Upřednostňujete klasiku nebo je vaším heslem extravagance? Vyzkoušejte všechny a nechte rozehrát barevnou paletu ultimátních chutí a vůní, které tyhle originální balzámy vašim rtům nabízí. Můžete si je dopřát, kdykoliv se vám zlíbí. POZOR. Všechny příchutě jsou silně návykové, podrobí si vaše smysly… zkrátka vás budou bavit.

V letním období se nechte povznést na vlnách svěžích variací s mátou nebo opojnou Pina Coladou, za sychravých dnů zachumlejte své rty krémově čokoládovým pohlazením nebo ochutnejte pikantní a kořeněné vůně evokující čas Vánoc.

Kvalita vs. kvantita

Kvalita těchto hříšně neodolatelných balzámků ale netkví jenom v dokonalé čistotě složení z rostlinných a organických složek. Prim zde hraje i poctivá ruční výroba. Veškeré balzámy jsou šlehány ručně a v malých dávkách, což zaručuje jejich čerstvost a jemnou, lehkou a snadno roztíratelnou konzistenci

Bez výčitek

Crazy Rumors se, jakožto přírodní produkty férového složení, pyšní certifikací Leaping Bunny, kterou uděluje organizace Cruelty Free International. Výrobky tedy NEjsou testované na zvířatech a také nesou certifikaci Vegan - to znamená: neobsahují žádné živočišné složky jako včelí med, vosk nebo lanolin. Balzámy obsahují pouze superhydratační bambucké máslo, zklidňující jojobový olej a další jednoduše rozpoznatelné ingredience, díky kterým perfektně fungují a přináší záplavu intenzivní hydratace. Speciálně vyvinutá receptura pak zaručuje výdrž balzámu až 24 měsíců, doporučená doba spotřeby je do 18 měsíců od otevření.  

Zachována je i estetika obalů. Ty jsou z recyklovatelných materiálů bez BPA a obsahují o celých 20 % méně plastů, než obaly konvenčních balzámů na rty. Při výrobě je dokonce využívána větrná energie - respektují tedy ekologii ve všech směrech. 

Vyzkoušeli jsme na vlastní kůži

Balzámy na rty od Crazy Rumors

Black Cherry

Sotva tenhle balzámek odvíčkujete, přenesete se v mysli do rozkvetlého sadu plného stromů obsypaných temně růžovými, šťavnatými plody. Dokonalá vůně cherry láká přímo k zakousnutí se do balzámu. V nás osobně dokonce vyvolala vzpomínky na dětství a žvýkačky Hubba Bubba díky své sladké a intenzivní vůni. 

Balzám se dobře roztírá a vytváří na rtech nelepkavou vrstvu a příjemně je hydratuje do hloubky. Rty jsou pak znatelně hebčí, bez šupinek a přirozeně lesklé, šťavnaté. Díky obsahu vitamínu E a přírodním voskům také vyživené. Pokud vás dokonalá příchuť balzámu nebude nutit si rty neustále olizovat, dlouho vydrží. Malinké balení se krásně vejde do kapsy, takže ho nosím pořád u sebe. 

Crazy Rumors Black Cherry balzám na rty
Crazy Rumors Spiced Chai balzám na rty

Spiced Chai 

Ideální parťák na podzimní, sychravé dny. Vůně Spiced Chai je, jako byste si právě udělali horký šálek skořicového čaje, zachumlali se pod deku a vychutnávali si atmosféru období barevného, spadaného listí. 

Na rtech dlouho vydrží, hydratuje rty do hloubky a nezanechává na nich nepříjemný povlak.

Ideální pro všechny, kdo bojují se suchými rty a hledají alternativu ke konvenčním balzámům. Crazy Rumors totiž dodají veškerou péči vašim rtům jen díky čistě přírodním surovinám. Příjemná vůně koření vás navíc pozitivně naladí na podzim a zimu.