Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Mádara – je ta pravá

Mádara – je ta pravá Mádara nabídne ve složení jen tu nejčistší přírodu, např. březovou šťávu nebo extrakty z bylin.
Hana Bartušková
4,0 5
10

Mádara – je ta pravá zdroj: madaracosmetics.com/

Když dlouho hledáte tu pravou, tak se může stát, že zbloudíte z cesty. Přes drogerie, přes parfumerie, přes jednoduché přírodní suroviny. Dojdete až do krajů, které se vaší pleti nemusí líbit. Vy hledáte jemnost a výživu, ale najdete nakonec jen mastný krém. Potřebujete hydratační krém, ale v obchodě mají jen ty se silikony a minerálním olejem. Hledáte péči a hebkost, ale najdete to, co nabízí parfumerie na každém rohu. S parabeny, sulfáty, umělými barvivy. Chcete péči proti vráskám, ale nechcete své pleti ubližovat. A pak se zjevila Mádara.

Mádara je značka čisté přírodní kosmetiky. Pochází z Lotyšska a přírody se nebojí, nelekne se navíc ani v laboratoři, takže prožene všechny tradiční kosmetické přírodní přísady přes laboratorní zkumavky, aby ve výrobku přinesla dokonalou souhru a 100% účinnost. Bylinné přírodní komplexy jsou použity spolu s tradičními i méně tradičními přírodními složkami pro péči a výživu naší pokožky. Březová šťáva, květiny a byliny z baltských luk nebo obyčejný jojobový olej a přírodní jíl. Taková je Mádara, maximální efekt v jemných bylinkách.

Co skrývá po víčkem?

Březovou šťávu! Čerstvá šťáva z břízy bývá označována jako nápoj bohů. Proč? A kde? Šťáva se používá v tradičním léčitelství severských a ruských národů, obsahuje totiž přírodní látky, jako jsou vitaminy a minerály, kterým se připisují omlazující a regenerační účinky. Pití této šťávy tak posiluje imunitu a působí proti řadě nemocem, zajišťuje lepší zdraví a nekonečné mládí. A stejně tak se používá březová šťáva v kosmetice, šťáva hydratuje, regeneruje, detoxikuje a posiluje. Navíc je vhodná pro každý typ pleti, pomáhá bojovat jak proti nedokonalostem pleti, jako jsou pupínky, tak také proti jejímu předčasnému stárnutí.

Sílu bylin a květin! Mádara pochází ze severského Lotyšska, stejně tak i používané suroviny pro výrobu této kosmetiky. Víte, jaké je tajemství severského léta? Slunce tam nikdy nezapadá a léto trvá jenom chviličku. Stačí se ohlédnout, na chvíli zasnít a léto je pryč. A přijde dlouhá, studená a velmi tmavá zima a polární noc. Severská příroda si s tím ale umí poradit po svém. Během léta rozkvete vše, co lístky má, a vše nasaje veškeré sluneční světlo, které 24hodinový den nabídne. Ty krátké letní měsíce během dlouhých dní. A přes zimu se rostlinky schovají co nejhlouběji pod sníh, kde koncentrovanou silou léta přežívají dlouhé zimní měsíce. A teď si představte, co tato koncentrovaná přírodní síla dokáže udělat s vaší pletí. Takových bylinek má Mádara plnou náruč. Rakytník, pivoňka, lípa nebo třeba jetel. A spousta dalších.

Koncentraci! Celá tato rostlinná a bylinná síla prochází po sklizni Mádara laboratořemi. Postupně, pomalu, nenápadně, ale efektivně je přírodní koncentrace získaná přes krátké léto plné slunce ještě dále zhuštěna. Tak, aby účinné látky dokázaly proniknout k pleti, aby dokázaly vyřešit daný problém, aby ji daly to nejlepší z lotyšské přírody. Celé to koncentrované kouzlo je ukryto v lehkých příjemných konzistencích, které nedráždí, nevysušují, naopak hydratují pokožku a navrací jí energii a krásu. Hebkost, jemnost a péče se pak spojuje s maximální hydratací, regenerací a obnovou. Pro pokožku déle mladou, déle krásnou, lépe hydratovanou. Tak taková je Mádara.

A po čem sáhnout?

Mádara – je ta pravá zdroj: madaracosmetics.com/

Řada Time Miracle se nejmenuje “časový zázrak” jen tak. Své jméno si totiž opravdu zaslouží. Unikátní přírodní složení je maximálně koncentrováno a schováno v lehkých konzistencích krémů a séra. Komplex přírodních látek proniká do hlubších vrstev pleti pomáhá stimulovat produkci kolagenu, revitalizovat celkový stav pleti, regenerovat a obnovovat. A přitom stále nezapomíná na hydrataci, která je důležitá v každém věku. Vitaminy a minerály spolu s výtažky z bylinek dodávají pleti přesně takovou péči, kterou si zaslouží. Pro krásnější a mladší nejen pocit.

Pleťové masky mají u Mádara dvoje. Jednu jílovou pro čistotu a druhou s peelingovým efektem pro rozjasněnou pleť. Masky jsou ještě stále takovým miminkem v Mádara sortimentu, byly představeny jako novinka v minulém roce. Ale rozhodně mezi ostatními produkty nezapadnou. Proč? Protože fungují přesně tak, jak slibují. Peelingová AHA maska pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky, zjemňuje a vyhlazuje pleť, podporuje regeneraci a bojuje proti únavě pleti. Zatímco čisticí maska s jílem hloubkově čistí pleť a bojuje proti nedokonalostem. Chcete účinek masek maximální? Zkombinujte je, nejdříve si dopřejte peeling s AHA maskou a pak pleť hloubkově vyčistěte s jílovou maskou.

Pleťový olej mají u Mádara taky nově od minulého roku a hned ve třech variantách: rozjasňující, obnovující a hydratační. A těmto pleťovým olejům se neříká Superseed jen tak zbůhdarma. V jemné a pečující bázi čistých rostlinných olejů se totiž skrývají extrakty ze severských bylin a květin, ze semínek. Přičemž právě semínko je to nejlepší, co rostlinka vytvoří. Do semínka se skryje všechna ta v létě nasbíraná síla. Ukryje se do hloubky semínka tak, aby přečkala celou zimu. A aby na jaře mohla rostlinka nově rozkvést do sluníčka a léta. Podobně tyto oleje dodají obnovu i vaší pleti. Svou přírodní silou regenerují, zjemňují a revitalizují pleť pro každý nový den.