Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Mádara má mýdlo - mýdlo, které vám zachrání pleť

Mádara má mýdlo - mýdlo, které vám zachrání pleť Mýdlo na pleť? Ano! Je to možné, a to jak na mastnou a problematickou pleť, tak i na tu suchou či zralou. Klíčem jsou tuhá mýdla od Mádary z baltské přírody.
Bára Hrdličková
5,0 5
4

Mádara má mýdlo - mýdlo, co vám zachrání pleť zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Všichni máme tak nějak ’’zakódováno’’, že obličej se mýdlem jednoduše čistit nesmí. Zvláště ne v případě, pokud máte suchou nebo citlivou pokožku. Pleťová mýdla od Mádary nejen že jsou výjimkou potvrzující pravidlo, ale svůj úkol plní mnohem lépe než běžné prostředky na obličej, se kterými pleť čistíme.

Kde se vzala Mádara?

Tato značka, původem z Lotyšska, je tolik oblíbená a vyhledávaná díky čistě přírodnímu složení svých produktů. Využívá benefitů severské baltské přírody v podobě ekologicky pěstovaných bylinek a jejich rostlinných výtažků. S jejich produkty nejen že pečujeme o naši krásu, ale také o krásu planety. Mádara netestuje své výrobky na zvířatech, nepoužívá syntetické látky ani chemické konzervanty. Ropné složky v jejich výrobcích byste hledali jen těžko - nahradili je přírodní složky z nejčistší přírody bohaté na vitaminy a minerály, tedy přesně to, co potřebuje pleť, aby se cítila dobře.

Jaké mýdlo je to pravé pro mě?

Mádara vyvinula dva druhy mýdel na obličej: vyrovnávací a čisticí.

Mádara má mýdlo - mýdlo, které vám zachrání pleť

Vyrovnávací mýdlo v sobě skrývá kombinaci, před kterou se nečistoty, kožní maz i make-up mají na pozoru. Jsou to mořské řasy, olej z obilných klíčků a březová šťáva. Mořské řasy zastávají důležitou pozici. Jsou silně antioxidační, chrání před volnými radikály a na pleť mají regenerační účinky díky vysokému obsahu železa, vápníku a jodu. Zároveň jsou zdrojem omega-3 mastných kyselin a vyhlazují tak první a jemnější vrásky. Obilný olej je získáván za studena a ponechává si tak všechny důležité složky, díky kterým je tak ceněný - kyselinu olejovou, linoleovou a koenzim Q10. Má tak skvělý hydratační účinenk na suchou, citlivou nebo zralou pleť. Březová šťáva se hojně využívá jako vlasová voda právě díky jejím regeneračním účinkům. Prospívá tedy nejen vašim vlasům a pokožce hlavy, ale dokáže poctivě vyčistit póry obličeje. Toto mýdlo je tedy vhodné spíše pro citlivou, sušší nebo zralou pleť, kterou dokonale vyčistí a dodá hydrataci a péči, kterou potřebuje.

Druhé z dvojice je pleťové mýdlo čisticí, které je vhodné, pokud jste majitelkou problematické, mastné nebo smíšené pleti. Jeho tajemství tkví v kombinaci bílého jílu a výtažku z ostružin. Jíl absorbuje přebytečný kožní maz, důkladně čistí a zároveň stahuje rozšířené póry. Také jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky a pleť zanechává jemnou a vláčnou. Ostružiny jsou, stejně jako mořské řasy, bohatým zdrojem antioxidantů - pleť je díky nim více pružná a zregenerovaná. Ostružiny také obsahují značné množství vitaminu C, K i B, železo, hořčík nebo draslík. I u čisticího mýdla se setkáváme s olejem z pšeničných klíčku, který zanechává pokožku jemnou a vyživenou.

Pleťová mýdla od Mádary tak nejsou pouze obyčejná ‘’kostka mýdla’’. Zaručují perfektní vyčištění pleti s dávkou hydratace a péče, kterou naše namáhaná pleť potřebuje. Mýdla si poradí s make-upem i kožním mazem. Jsou také skvělá na cesty - jsou malá, skladná a gel na čištění obličeje vám již nikdy více do kosmetické tašky nevyteče. Jsou také velmi ekonomickým krokem ke krásnější pokožce, co se cítí dobře - takové mýdlo od Mádary jen tak rychle nevymydlíte a zajistí mnoho a mnoho použití (klidně i na půl roku). ;-)

A kam s mýdlem?

Nechcete mýdlo, se kterým si čistíte obličej, jen tak pokládat na okraj umyvadla nebo vany? Stylovým a zároveň jednoduchým řešením jsou dřevěné mýdlenky Redecker! Stylové drážky odvádí vodu a díky ošetření olejem je mýdlenka dostatečně chráněna před vlhkostí, které je v koupelně vždy dostatek. Protiskluzové body, které jsou ve spodní části, zaručí, že vám mýdlenka nebude po vlhkém povrchu cestovat, mýdlo tak nikam nespadne a nerozmočí se, navíc mýdlenka bude o něco více z dosahu vody a potenciálního poničení.

Co ještě nabízí Redecker?

Německá rodinná firma Redecker se zabývá výrobou přírodných kartáčů, hřebenů a jiných výrobků ze dřeva již 75 let. Všechny jejich výrobky jsou vyráběny ručně a s největší přesností a kvalitou. Využívají různé typy dřeva jako buk, javor, ořech nebo i hruškové dřevo. Kančí štětiny, které jsou na výrobu použity, se postarají o to, aby vaše vlasy každý den vypadaly a cítily se, jako byste zrovna vyšla od kadeřníka. A to by se líbilo přeci každé z nás. :-) Na své si přijdou i muži, jejichž vousy jsou jejich ozdobou a právě pro ně Redecker vytvořil stylový kartáček na vousy ve tvaru kníru!

Související produkt
Mýdlenka z bukového dřeva 1 ks
Redecker / 175 Kč
Elegantní podložka pod mýdlo z bukového dřeva je ošetřena olejem, a je tak chráněna před působením vlhkosti. Vhodná na všechna tuhá mýdla.
Detail produktu