Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Nourish London: Zdravější receptury pro vaši pleť i planetu

zdroj: Nourish London

Milé dámy, která z nás netouží po dokonale krásné pleti bez chybičky? Ovšem tím, že na sebe budeme plácat kvanta produktů, tzv. páté přes deváté, nic nespasíme. Spíš naopak. Klíčem ke zdravé, krásné a odolné pokožce obličeje je totiž správná péče, do které se rozhodně vyplatí investovat. I zde bychom se měly řídit heslem, že méně je někdy více. 

S Nourish London máte jistotu, že volíte tu nejlepší přírodní péči, která je ohleduplná k přírodě, životnímu prostředí stejně jako tu nejlepší funkční péči pro vaši dokonalou pleť.

Co je Nourish London

Britská značka Nourish London nabízí vysoce účinnou, vědecky vyvinutou, veganskou organickou kosmetiku bez živočišných složek, která je vyrobena z čistě přírodních ingrediencí. Výsledkem je skvělá intenzivní péče, kterou pohání neskrývaná vášeň pro inovace. Ověřené receptury kombinující ingredience jako kale, argan, niacinamid, vitamín C a růži z Jericha pro zlepšení zdraví a posílení přirozené bariéry pokožky.

Zakladatelkou značky je lékařka Dr. Pauline Hili, která přinesla na trh s bio kosmetikou zcela nový svěží vítr. Nourish London nabízí produkty, které vám poskytnou kompletní přírodní péči s ohledem na specifické potřeby všech typů pleti, k přírodě i životnímu prostředí a zároveň napomáhají přirozené produkci kolagenu.

V produktech Nourish London jsou využívány ty nejmodernější 100% přírodní aktivní látky a procesy. Používané složky podléhají přísnému zkoumání, aby byla zajištěna stoprocentní kvalita produktů, kreativně vymyšlených a s láskou vyrobených ve vlastních laboratoři v samém srdci londýnské metropole.

Vysoce účinná péče pro vaši pleť:

Stop alkoholu i plastovým obalům

Principem značky je udržitelnost a ekologické myšlení, tudíž se odprostili od co největšího množství zbytečných plastů i používání alkoholu. Do svých produktů proto zásadně nepřidávají ethanol, aby nedošlo k poškození povrchového hydrolipidického filmu pokožky (k jejímu vysoušení).