Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Regenerační olej Bio Argan Revital od Saloosu

Recenze: Regenerační olej Bio Argan Revital od Saloosu Bio Argan Revital od Saloosu je skvělý pro regeneraci a oživění všech typů pleti, nejvíce ho však uvítá zralá a sušší pleť.
Jana Konečná
4,0 5
5

Recenze: Regenerační olej Bio Argan Revital od Saloosu zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Značka Saloos je taková moje srdcovka. Byl totiž první značkou přírodní kosmetiky, se kterou jsem začínala. Jednoduché složení jeho produktů bylo hotovým balzámem pro moji pleť poblázněnou po vysazení hormonální antikoncepce. Jeho cenová dostupnost a dobrá kvalita za příjemnou cenu jsou už jenom bonusem navíc. Přesto, že jsem se v oblasti přírodní kosmetiky posunula už ke složením trochu komplikovanějším produktům (ale zase se to snažím nepřehánět), k Saloosu se velice ráda vracím a asi se nestane, že bych doma neměla ani jeden produkt od této české značky.

Proto u mě na kosmetické poličce přistál i Regenerační olej Bio Argan Revital. Regenerační olej neobsahuje čistě jen arganový olej, jak by se podle jeho názvu mohlo zdát, ale je kombinací jojobového, arganového a šípkového oleje. Tato silná trojka olejů z něj dělá silný regenerační i revitalizační přípravek, který je díky základu z jojobového oleje vhodný na téměř jakýkoliv typ pleti. Jojobový olej má totiž skvělou schopnost regulovat činnost mazových žláz a díky tomu pomáhá normalizovat jak mastnější, tak i suchý typ pleti.

Arganový a šípkový olej mají silné regenerační účinky, což se v tomto případě hodí nejen pro stárnoucí pleť, ale mohli by jej ocenit i majitelé problematické pleti, které trápí špatně se hojící akné. Teď po létě je perfektní na pokožku poškozenou nadměrným sluněním či od slané mořské nebo chlorované vody. A teď na podzim se bude perfektně hodit jako ochrana pleti před prvními podzimními mrazíky.

Použití Regeneračního oleje Bio Argan Revitalu je stejné jako u jakéhokoliv jiného pleťového oleje (nebo směsi olejů). Nanáší se zásadně na navlhčenou pleť. Oleje mají totiž úžasnou schopnost zadržet v pokožce vlhkost. Na druhou stranu dokáží pleť nepříjemně vysušit, pokud byste ji před jejich použitím nenavlhčili. Ke zvlhčení pleti můžete použít klidně obyčejnou vodu. Nejlépe se k tomu ale hodí květová voda, se kterou pleti dodáte další účinné látky, a také ji lépe připraví na vstřebávání výživných látek z oleje.

Regenerační olej Bio Argan Revital je skvělý i v tom, že jej stačí opravdu velice málo – 2-5 kapek podle typu pleti vám bohatě vystačí na celý obličej i krk. Při každodenním používání vám tak 20 ml balení olejíčku může vydržet klidně i čtvrt roku. Záleží také na tom, jestli jej budete používat dvakrát nebo jen jednou denně. Bio Argan Revital totiž hravě zastoupí jak denní, tak noční krém. Velice rychle se vstřebává, nezanechává mastný ani ulepený pocit na pleti, takže se můžete ráno téměř ihned po nanesení začít líčit nebo rovnou vyrazit do práce.

Po použití je pleť krásně vyživená a má pěstěný vzhled. Efekt oleje jde nejvíce vidět ráno, kdy se pleť navíc ještě stihla zregenerovat nočním spánkem. Ráno se můžete těšit na krásně narůžovělou pleť s celkově zdravějším a sjednoceným odstínem. Olej je skvělý v tom, že neucpává pleťové póry, naopak pomáhal i urychlovat hojení těch pár pupínků, které se mi v určitém měsíčním období vytrvale na obličeji objevují. Regenerační olej Bio Argan Revital navíc krásně voní po růžích díky obsaženému šípkovému oleji a parfemaci z éterických olejů.

Související produkt
Regenerační obličejový olej bio argan revital 20 ml
Saloos / 217 Kč
Pleťový olej Argan Revital dodává zralé suché pokožce potřebné vitaminy a živiny. Kombinuje výživný jojobový olej s arganovým a šípkovým olejem. Zralé pokožce se tak dostává bohaté výživy.
Detail produktu