Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

To nejlepší z přírody? Organická kosmetika NAOBAY

Detox řada od Naobay zdroj: Naobay

NAOBAY je poměrně mladá španělská značka a rodinná firma, která se rozhodla vnést nový pohled na přírodní kosmetiku. Dalo by se říct, že se řídí mottem, že v jednoduchosti je krása. 

NAOBAY znamená Natural And Organic Beauty And You a vyjadřuje to, co se snaží zákazníkům prostřednictvím svých produktů nabídnout: jednoduchost, transparentnost a čistotu. Ve všech částech procesu výroby dodržuje maximálně etický přístup.

Značka vznikla v roce 2011 ve španělské Valencii a to díky dvěma odhodlaným sourozencům. Oba svedla dohromady touha podílet se na něčem zcela novém a jiném a tak se za pomoci svého otce, jenž se celoživotně podílel na tvorbě kosmetických produktů a produktů pro péči o pleť, začali zabývat tím, v čem měli bohaté zkušenosti - začali vyrábět kvalitní přírodní kosmetiku v zajímavých designových obalech, které zaujmou už na první pohled. 

Zavázali se k konceptu ekologické certifikované organické kosmetiky, která pečuje o lidi i životní prostředí tím, že poskytuje transparentní a čisté produkty v obalech z recyklovaných či zcela recyklovatelných materiálů.

Použité dřevo pochází ze zrecyklovaného odpadu dřevovýroben z okolí Valencie, proto se může pyšnit ekologickým certifikátem FSC

Je plně rozložitelné a neobsahuje žádné další látky jako například lak. Plastové části obalu jsou vyrobené z recyklovaných PET lahví.

Složení čisté, jako příroda sama

Ale to hlavní, co nás u kosmetiky zajímá, je samozřejmě obsah lahviček. NAOBAY je unikátní nejen svými atraktivními obaly, ale především svým kvalitním certifikovaným složením zaměřeným na vysoký podíl organických ingrediencí.

Všechny produkty nesou označení ECOCERT, takže neobsahují žádné nebezpečné syntetické látky, které by mohly způsobovat alergické reakce či podráždění.

Snad ani není třeba dodávat, že NAOBAY neprovádí testy na zvířatech a přestože produkty nenesou certifikaci Vegan, neobsahují žádné ingredience živočišného původu ani geneticky upravené ingredience.

Naopak. Jejich složení je bohaté na řadu organických výtažků a až 60 rostlinných olejů, které poskytují pokožce tu nejlepší péči. 

Najdete v nich arganový, olivový či šípkový olej, rostlinné emulgátory získávané z cukrové třtiny a také resveratrol - silný antioxidant pocházející z bobulí modré vinné révy. Inu. Já věděla, že se v tom víně neskrývá jen pravda…

BOHATÝ VÝŽIVNÝ KRÉM DETOX splnil, co sliboval

Krém jsem testovala v zimě na mojí citlivé smíšené pleti, to znamená v době, kdy byla neustále vystavování zátěži pramenící z mrazu a chladu. 

Jsem totiž poměrně venkovní typ, takže zimní procházky a výlety jsou u mě na denním pořádku. A jak krém obstál? Přímo báječně. 

Je hezky vyživující a hned od prvního použití zanechává pleť jemnou, hladkou a rozzářenou díky obsahu extraktu ze zázvoru, aloe vera, lékořice a brusinky. 

Rychle se vstřebává, takže není problém ho použít i jako podklad pod make-up, BB či CC krém. Produkt je navíc v úžasném designovém balení s ikonickým dřevěným víčkem, nad nímž každé eko srdíčko zaplesá. 

 

Pečujte o svou pleť s kvalitní přírodní kosmetikou Naobay: