Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

4 malá tajemství pro krásné rty, o kterých jste možná ještě neslyšely

Přejít na sekci článku:

Rakytník

Rakytník zdroj: shutterstock.com

Rakytníkový olej a rakytníkové výtažky se od všech možných dalších olejů a výtažků odlišují jednou vlastností. Obsahují velké množství vitaminu C. Vitamin C je skvělý v ovoci a šťávách, pomáhá posilovat obranyschopnost organismu a působí proti různým nemocem. Vitamin C je ale skvělý i jako součást kosmetiky. Působí totiž antioxidačně, chrání tak pleť proti volným radikálům a pomáhá předcházet předčasnému stárnutí. Navíc má rozjasňující účinky, působí proti skvrnám a sjednocuje tón pokožky.

Rakytníkový olej najdete v balzámu na rty od Dizao. Ten je vůbec přímo nabitý přírodními ingrediencemi, které pečují o rty. Od avokádového, šípkového nebo arganového oleje přes mangové máslo a včelí vosk. Až po rakytníkový olej, který stimuluje regeneraci, pomáhá působit antioxidačně proti stárnutí a omlazuje rty. Balzám Dizao má úžasnou pečující konzistenci, která dokonale přilne ke rtům a vydrží pečovat nekonečně dlouho.

BIOOOtip: Dizao nabízí velké množství různých balzámů na rty, od těch obyčejných neobyčejně pečujících až po ty hravě barevné, které vám nahradí i rtěnku.

Související produkt
Balzám na rty 15 ml
Martina Gebhardt / 324 Kč
Ochranný balzám na rty o jemnou pokožku intenzivně pečuje, vyživuje ji a chrání před mrazem i větrem. Obsažené výživné oleje, vitamin E a lanolin zajišťují perfektní ochranu.
Detail produktu