Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

6 + 1 nejoblíbenějších produktů značky Mádara

6 + 1 nejoblíbenějších produktů značky Mádara Milujeme Mádaru.
Hana Bartušková
5,0 5
2

6 + 1 nejoblíbenějších produktů značky Mádara zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Mádara je přírodní značka, kterou v Biooo milujeme. Ve skladu, v obchodě, v kanceláři i na ředitelských postech. A nejen to. Mádaru milují i naši zákazníci. A tak jsme se rozhodli, že uděláme radost vám i sobě a nabídneme tento týden nějakou tu slevičku. Spolu s takovou menší statistikou, které ty produkty od Mádary vlastně milujeme všichni nejvíce.

Přejít na sekci článku:

Novinka jde na dračku

Novinka jde na dračku zdroj: shutterstock.com

Micelární voda je novinka z loňského roku. Mádara tak dokázala všem pochybovačům, že i čistě přírodní kosmetika se může vyrovnat té konvenční. Přeci jenom micelární vody bývaly doménou spíše drogérie nebo lékárny. Hitem se micelární vody staly v posledních letech, protože jsou nepřekonatelné pro odlíčení i pro vyčištění pleti. Proč milujeme tu od Mádary?

Dokáže odstranit make-up a k pokožce je tak jemná a šetrná. Růžová voda a rostlinné micely pokožku dokonale vyčistí. A co víc, růžová voda zklidňuje, hydratuje a zjemňuje, stejně tak jako Aloe vera šťáva a taky kyselina hyaluronová. Takže micelárku nemusíte z pokožky ani smývat. Navíc to vše bez kompromisů na složení. Jen ty nejkvalitnější přírodní suroviny a vše zabalené do stylového obalu. Používáme ji doma, používáme ji ráno, používáme ji večer, balíme si ji s sebou na cesty. Lahvičku Mádara micelárky by měl mít prostě každý doma.