Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

6 věcí, které potřebujete ve své kabelce toto léto

6 věcí, které potřebujete ve své kabelce toto léto zdroj: shutterstock.com

Těšíte se na léto? Horko, slunce, pláž, dovolená. Pro někoho nejhorší období dusného počasí a zpocených těl, pro druhého teplé pohodové dny a vlahé noci. Máte pro tohle roční období dostatečně vybavenou kabelku a kosmetickou taštičku? Pro každý okamžik toho skvělého léta, které nás letos čeká?

Přejít na sekci článku:

Pro den na pláži

Pro den na pláži zdroj: shutterstock.com

(1) Balzám na rty s ochranným faktorem

Víte o tom, že i rty potřebují svůj ochranný faktor proti slunci? Na rtech je jedna z nejjemnějších kůží na celém těle a spálené rty opravdu není něco, co byste si musely nutně vyzkoušet. Proto si na pláž přibalte nejen opalovací krém, ale také balzám na rty proti slunci. Využijete ho nejen na pláži, ale i ve městě a vlastně kdykoliv během léta. Balzám obsahuje minerální UV filtr a využijete ho nejen na rty, ale třeba i proti spálenému nosu nebo tvářím.

(2) Květová vodu ve spreji

To snad nikoho nepřekvapí, voda ve spreji je to nejlepší, co můžete pro svou pleť během horkého dne udělat. Květinová voda jemně chladí, dodá pokožce vláhu, navíc osvěží nalíčení. Ráno pomůže s fixací make-upu, večer zase s aplikací pleťového oleje. V kabelce se voda v rozprašovači taky neztratí. Osvěží přes den nejen pleť, ale třeba i účes.

Související produkt
Květová voda růžová bio 50 ml
Nobilis Tilia / 174 Kč
Bio růžová květová voda pečuje o všechny typy pleti včetně té suché citlivé i mastné problematické. Má výborné zklidňující a regenerační účinky.
Detail produktu