Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

9 odstínů krémů na nohy

9 odstínů krémů na nohy Jak na krásné nohy v létě.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

3x od Ceano Cosmetics

3x od Ceano Cosmetics zdroj: shutterstock.com

Vyživující krém na popraskané nohy! Pečuje, vyživuje, regeneruje.

Co v něm najdeme? Ricinový olej pro regeneraci. Aloe vera pro hydrataci. Rostlinné výtažky pro výživu.

Proč zrovna tento? Krémy na nohy od Ceano se rychle vsakují, ale zároveň o pokožku nohou pečují. Tento Vyživující díky ricinovému oleji hloubkově regeneruje a pečuje i o popraskané paty. Nabízí tak sice lehkou ale dostatečně výživnou péči.

Osvěžující gel na nohy! Rychle se vstřebává a dodává svěžest.

Co v něm najdeme? Tea Tree, bergamot a levanduli pro svěžest. Dubovou kůru proti zánětům. A pelyněk pro vůni.

Proč zrovna tento? Protože lehká gelová konzistence se snadno vstřebává. Gel má navíc osvěžující bylinkovou vůni, která se vám bude v letním horku hodit. Osvěžující gel můžete namazat kdykoliv během dne, je skvělý i na cestování.

Tonizující krém na oteklé nohy! Ideální společník do dlouhých letních dní ve městě i na cestách.

Co v něm najdeme? Osvěžující éterické oleje z levandule, eukalyptu, máty a grepfruitu. Extrakty z kopřivy a břízy proti otokům. A avokádový olej pro trochu výživné péče.

Proč zrovna tento? Pro tu svěží vůni. Navíc má krém i osvěžující účinky, tonizuje a zlepšuje cirkulaci krve v podkoží. Díky tomu je skvělý pro nateklé nohy, které jsou unavené po celém dni. Je vhodný i jako úleva při dlouhém cestování. Působí antibakteriálně a díky obsahu avokádového oleje pečuje o namáhanou kůži na patách.