Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

9 odstínů krémů na nohy

9 odstínů krémů na nohy Jak na krásné nohy v létě.
Hana Bartušková
5,0 5
2

9 odstínů krémů na nohy zdroj: shutterstock.com

Léto je časem odhalené pokožky, kraťasů, krátkých sukní, rozevlátých šatů a sandálků. A hlavně těch sandálků. Nohy totiž v létě ukazujeme nejen v krátkých sukních, ale také v minimalistických sandálcích. V létě prostě nic neskryjeme. Ani rozpraskané paty, suchou pokožku na nohou nebo špatnou manikúru. Krásné nohy totiž začínají od podlahy.

Zaměřte se tedy na péči o nohy a nebojte se ani toho, že na pláži budete chodit bosky. A prvním pravidlem péče o popraskané paty je: mazat, mazat, mazat. Jenže který krém na nohy si vybrat, Který na popraskané paty? A který na unavené nohy? Který na regeneraci? Na výběr je toho tolik.

Přejít na sekci článku:

2x výživně

2x výživně zdroj: shutterstock.com

Martina Gebhardt Balzám na nohy Baobab! Pro ty nejvíc popraskané a vysušené nohy.

Co v něm najdeme? Baobabový olej, bambucké máslo, kakaové máslo i rostlinné extrakty.

Proč zrovna tento? Protože hutný krém, který namažete večer a zabalíte nožky do ponožek, abyste se ráno probudily s pokožkou na patách jemnou jak prdelka tříměsíčního miminka... tak takový krém na nohy potřebujeme doma prostě všechny.

Weleda Balzám na nohy! Je jak balzám na duši.

Co v něm najdeme? Lanolin, olivový olej i uklidňující měsíček.

Proč zrovna tento? Protože jeho výživné složení pečuje o popraskané paty a zabraňuje i dalšímu poškození pokožky. Má svěží vůni a navíc i ulevuje bolavým nateklým nohám. Každý večer o nohy pečuje a každé ráno je zase ochrání před dalším poškozením během dne.