Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co dělat, když ...

3.3 5
3

Přejít na sekci článku:

… jste večer unavené?

… jste večer unavené? zdroj: shutterstock.com

Večer to bývá taky krušné. Pozdě sice nepřijdeme, ale ponocování taky není nic příjemného. A je lepší jít o deset minut dřív spát, než je trávit v koupelně. Takže jak to co nejvíc urychlit a zefektivnit. Třeba odlíčit se musíte, ale všechno ostatní zvládnete během chviličky. Jasně, když je čas, tak si můžete večer udělat čistící masku a hydratační masku a nanést všechna ta séra a krémy pro noční regeneraci pleti. Ale když se vám opravdu nechce, tak vlastně ani nemusíte. A zkuste minimalismus ve večerní péči.

(1) Odlíčit byste se určitě měly. To není radno podceňovat. Sáhněte ale po něčem rychlém a efektivním. Často se doporučují micelární vody, že jsou rychlé a ještě rychlejší. To ale není tak úplně pravda, víte kolik vůbec spotřebujete tampónků (a času) pro dokonalé odlíčení micelárkou? Raději sáhněte po odlíčovacím oleji. Stačí nanést, vmasírovat a umýt vodou. Hotovo, líčení je pryč.

(2) Zbytek maximálně zjednodušte. Pleť tonizujte rychle a efektivně, naneste malé množství tonika do dlaní a vtiskněte do pleti. Pokud máte tonikum nebo pleťovou vodu ve spreji, tak to bude ještě rychlejší, stačí jen pleť přestříknout.

(3) Na ještě vlhkou pleť hned naneste olej a je hotovo. A nebo olej ani noční krém nenanášejte. Podpoříte tak přirozenou schopnost obnovy pleti přes noc z vlastních sil a navíc ušetříte pár sekund a můžete jít hned spát.

(4) Vlasy ani česat nemusíte, jen je na noc zapleťte do volného copu. Vlasy získají do rána jemné vlnky a objem. Navíc vám nebudou při spaní překážet.

(5) Tělový krém nebo máslo určitě vynechte, mazání celého těla trvá dlouho. Ale před spaním si namažte alespoň ruce, nohy a rty. Stačí mít jenom krém a balzám na rty přímo u postele na nočním stolku.

Související produkt
Bio Levandulová voda 50 ml
Saloos / 139 Kč
Květinová pleťová voda Levandule je přírodním tonikem. Vzniká destilací z čerstvých listů levandule. Tato přírodní pleťová voda je vhodná pro všechny typy pleti, zejména pro citlivou, dětskou a zralou.
Detail produktu