Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co dělat, když ...

Co dělat, když ... Jak pečovat o pleť, když máte málo času.
Hana Bartušková
3,3 5
3

Přejít na sekci článku:

… jste večer unavené?

… jste večer unavené? zdroj: shutterstock.com

Večer to bývá taky krušné. Pozdě sice nepřijdeme, ale ponocování taky není nic příjemného. A je lepší jít o deset minut dřív spát, než je trávit v koupelně. Takže jak to co nejvíc urychlit a zefektivnit. Třeba odlíčit se musíte, ale všechno ostatní zvládnete během chviličky. Jasně, když je čas, tak si můžete večer udělat čistící masku a hydratační masku a nanést všechna ta séra a krémy pro noční regeneraci pleti. Ale když se vám opravdu nechce, tak vlastně ani nemusíte. A zkuste minimalismus ve večerní péči.

(1) Odlíčit byste se určitě měly. To není radno podceňovat. Sáhněte ale po něčem rychlém a efektivním. Často se doporučují micelární vody, že jsou rychlé a ještě rychlejší. To ale není tak úplně pravda, víte kolik vůbec spotřebujete tampónků (a času) pro dokonalé odlíčení micelárkou? Raději sáhněte po odlíčovacím oleji. Stačí nanést, vmasírovat a umýt vodou. Hotovo, líčení je pryč.

(2) Zbytek maximálně zjednodušte. Pleť tonizujte rychle a efektivně, naneste malé množství tonika do dlaní a vtiskněte do pleti. Pokud máte tonikum nebo pleťovou vodu ve spreji, tak to bude ještě rychlejší, stačí jen pleť přestříknout.

(3) Na ještě vlhkou pleť hned naneste olej a je hotovo. A nebo olej ani noční krém nenanášejte. Podpoříte tak přirozenou schopnost obnovy pleti přes noc z vlastních sil a navíc ušetříte pár sekund a můžete jít hned spát.

(4) Vlasy ani česat nemusíte, jen je na noc zapleťte do volného copu. Vlasy získají do rána jemné vlnky a objem. Navíc vám nebudou při spaní překážet.

(5) Tělový krém nebo máslo určitě vynechte, mazání celého těla trvá dlouho. Ale před spaním si namažte alespoň ruce, nohy a rty. Stačí mít jenom krém a balzám na rty přímo u postele na nočním stolku.

Související produkt
Bio Levandulová voda 50 ml
Saloos / 133 Kč
Květinová pleťová voda Levandule je přírodním tonikem. Vzniká destilací z čerstvých listů levandule. Tato přírodní pleťová voda je vhodná pro všechny typy pleti, zejména pro citlivou, dětskou a zralou.
Detail produktu