Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co si počít s pletí, když má kocovinu?

Co si počít s pletí, když má kocovinu? Zatočte se svou kocovinovou pletí.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Dejte si sprchu

Dejte si sprchu zdroj: shutterstock.com

Takže ráno se probudíte. Cítíte se nic moc, vypadáte ještě hůř. Možná je vám pořád špatně a možná vám bude přes den ještě hůř. Chcete se zahrabat do peřin a umřít. Nebo taky můžete vstát, dát si vyprošťovací snídani, skvěle funguje třeba česnečka, a probudit se ve sprše. Do sprchy s sebou nezapomeňte přibalit tajného pomocníka pro pleť s kocovinou... peeling.

Pleť s kocovinou je většinou dehydratovaná. Ale jejím dalším problémem je často to, že večer jste péči docela odflákli. Pleť může být ještě špinavá, je nedostatečně hydratovaná, nejspíš i suchá a šupinkatá. Pleťový peeling pomůže pleti se zbavit svrchní vrstvy, vyčistí pokožku do hloubky každého póru a připraví na další péči. K tomu přidejte alespoň trošku studenější sprchu, než je obvyklé, a uvidíte, že z koupelny budete vycházet v lepším stavu, než jste do ní přišli. Po sprše a důkladném peelingu nezapomeňte pleti dopřát obvyklou péči a klidně přidejte v množství použitého krému. Pleť si to po probdělé noci zaslouží.

BIOOO tajná kocovinová zbraň? Hydratační pleťový peeling od Naobay. Je jemný, je plný olejů a Aloe vera. Vyčistí, ale nevysušuje.

Související produkt
Peeling soft na obličej a dekolt 100 ml
Martina Gebhardt / 756 Kč
Jemný peeling na obličej a dekolt šetrně uvolní póry a odstraní nečistoty z normální až mastné pokožky. Zároveň podpoří její prokrvení a pomůže sjednotit její barevný tón.
Detail produktu