Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Co si počít s pletí, když má kocovinu?

Co si počít s pletí, když má kocovinu? Zatočte se svou kocovinovou pletí.
Hana Bartušková
5,0 5
1

Přejít na sekci článku:

Namaskujte to

Namaskujte to zdroj: shutterstock.com

Pokud máte celý den jen pro sebe, tak nejlepší bude, když se po snídani a po sprše vrátíte zase do postele. Naženete alespoň pár hodin spánku a hned budete vypadat líp. No a odpoledne si dopřejte důkladnou pleťovou masku. Nejlépe pokud zkombinujete čistící a hydratační. BIOOO tajná kocovinová zbraň? Med s ovesnými vločkami.

Ovesné vločky si můžete připravit už ráno. Hrst ovesných vloček namočte do mléka, nejlépe plnotučného a nechte alespoň půl hodiny stát. Můžete použít vločky mleté i vcelku. Poté vločky (už bez mléka) smíchejte se dvěma lžičkami medu. Tato maska je skvělá pro každý typ pleti vlastně kdykoliv, ale jako kocovinová kosmetická záchrana je nepřekonatelná. Med totiž má antibakteriální účinky, takže působí jako velmi účinná čistící maska. Navíc ale i hydratuje, podporuje regeneraci a celkovou obnovu pokožky. Ovesné vločky s mlékem pak fungují jako nepřekonatelný zklidňující prostředek a navíc mají i další peelingový efekt. Masku nechte působit klidně i několik hodin, po smytí bude pokožka jemná a jako nová.