Dárek od nás do nového roku...

Dárek od nás do nového roku...zdroj: shutterstock.com

… aneb 30% sleva na pleťovou masku s ovocnými kyselinami od Mádara. Tato peelingová maska by vám totiž v koupelně určitě chybět neměla. Je plná certifikovaných přírodních látek, pomáhá bojovat proti akné a revitalizovat suchou a náročnou pokožku. Obsahuje nejen ovocné kyseliny, ale také další látky, díky kterým je tato maska vhodná opravdu pro všechny. A navíc nejen peelinguje a detoxikuje, ale také regeneruje a obnovuje. A pomáhá čistit pleť do hloubky.

Enzymatické masky se doporučuje používat hlavně v zimě. Narušují totiž svrchní vrstvu pokožky, a ta je tak mnohem náchylnější k poškození slunečními paprsky, můžou se tvořit pigmentové skvrny a další barevné nerovnosti. Takže kdy jindy si pořídit a používat peelingovou masku s ovocnými kyselinami než v zimě? Tedy právě teď!

Přejít na sekci článku:

… protože na surovinách záleží!

… protože na surovinách záleží!zdroj: shutterstock.com

Značka Mádara si dává na složení svých výrobků opravdu záležet. Výrobky tak jsou certifikované jako přírodní kosmetika certifikátem Ecocert a obsahují velké množství přírodních aktivních látek. Mádara je lotyšská značka a ve svých výrobcích používá místní suroviny, bio certifikované, plné síly severské přírody, kde slunce svítí jenom v létě. Co tak v masce najdeme?

  • Kyselina mléčná. Má hydratační a regenerační účinky. Navíc velmi jemně, ale účinně odstraňuje staré pleťové buňky, má bělící a restrukturalizační efekt. Je vhodná jak proti akné, tak i na suchou pleť, protože je šetrná a jemná.
  • Levandulová voda. Levandule je jedna z nejuniverzálnějších bylinek. Uklidňuje a revitalizuje suchou pleť, zatímco u mastné reguluje mastnotu a bojuje proti nedokonalostem. Dezinfikuje a podporuje regeneraci.
  • Glycerin. Ten má na starosti obnovu a hydrataci pleti. Glycerin pomáhá obnovovat přirozenou ochrannou vrstvu pokožky a podporuje hydrataci.
  • Galactoarabinan. To je výtažek z modřínu, který pomáhá zlepšovat obnovu buněk, bojovat proti vráskám a stárnutí pleti. Zlepšuje také pevnost a pružnost pokožky.
  • Ovocné výtažky. Z plodů konjac, kdoule a černého bezu, které dodávají pokožce vitaminy a posilují ji. Tyto ovocné výtažky také působí jako jemné enzymy a pomáhají uvolňovat nečistoty a zjemňovat pleť.