Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Dárek od nás do nového roku...

Dárek od nás do nového roku... zdroj: shutterstock.com

… aneb 30% sleva na pleťovou masku s ovocnými kyselinami od Mádara. Tato peelingová maska by vám totiž v koupelně určitě chybět neměla. Je plná certifikovaných přírodních látek, pomáhá bojovat proti akné a revitalizovat suchou a náročnou pokožku. Obsahuje nejen ovocné kyseliny, ale také další látky, díky kterým je tato maska vhodná opravdu pro všechny. A navíc nejen peelinguje a detoxikuje, ale také regeneruje a obnovuje. A pomáhá čistit pleť do hloubky.

Enzymatické masky se doporučuje používat hlavně v zimě. Narušují totiž svrchní vrstvu pokožky, a ta je tak mnohem náchylnější k poškození slunečními paprsky, můžou se tvořit pigmentové skvrny a další barevné nerovnosti. Takže kdy jindy si pořídit a používat peelingovou masku s ovocnými kyselinami než v zimě? Tedy právě teď!

Přejít na sekci článku:

… protože na surovinách záleží!

… protože na surovinách záleží! zdroj: shutterstock.com

Značka Mádara si dává na složení svých výrobků opravdu záležet. Výrobky tak jsou certifikované jako přírodní kosmetika certifikátem Ecocert a obsahují velké množství přírodních aktivních látek. Mádara je lotyšská značka a ve svých výrobcích používá místní suroviny, bio certifikované, plné síly severské přírody, kde slunce svítí jenom v létě. Co tak v masce najdeme?

  • Kyselina mléčná. Má hydratační a regenerační účinky. Navíc velmi jemně, ale účinně odstraňuje staré pleťové buňky, má bělící a restrukturalizační efekt. Je vhodná jak proti akné, tak i na suchou pleť, protože je šetrná a jemná.
  • Levandulová voda. Levandule je jedna z nejuniverzálnějších bylinek. Uklidňuje a revitalizuje suchou pleť, zatímco u mastné reguluje mastnotu a bojuje proti nedokonalostem. Dezinfikuje a podporuje regeneraci.
  • Glycerin. Ten má na starosti obnovu a hydrataci pleti. Glycerin pomáhá obnovovat přirozenou ochrannou vrstvu pokožky a podporuje hydrataci.
  • Galactoarabinan. To je výtažek z modřínu, který pomáhá zlepšovat obnovu buněk, bojovat proti vráskám a stárnutí pleti. Zlepšuje také pevnost a pružnost pokožky.
  • Ovocné výtažky. Z plodů konjac, kdoule a černého bezu, které dodávají pokožce vitaminy a posilují ji. Tyto ovocné výtažky také působí jako jemné enzymy a pomáhají uvolňovat nečistoty a zjemňovat pleť.
Související produkt
Rozjasňující peelingová maska s AHA kyselinami, Peel 60 ml
MÁDARA / 734 Kč
Rozjasňující peelingová maska s kyselinou mléčnou stimuluje regeneraci buněk, sjednocuje tón pleti, vyhlazuje jemné linky, zjemňuje pokožku a zmírňuje akné.
Detail produktu