Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Naplánujte svojí pleti Vánoce

Naplánujte svojí pleti Vánoce zdroj: shutterstock.com

Vánoce jsou svátky klidu a míru. A taky rodinných setkání. Jsou to tři dny plné cukroví, pohádek v televizi, sváteční nálady a spousty jídla. Letos se k tomu přidá i čtvrtá neděle, takže času na odpočinek bude dost. Jaké budou ty vaše Vánoce? Plánujete akční dny plné návštěv a vánočních oslav? Nebo naopak se zahrabete do deky s mísou bramborového salátu před televizí u pohádky? Ať tak nebo tak, dopřejte čtyři sváteční dny i své pleti.

Přejít na sekci článku:

Štědrý den

Štědrý den zdroj: shutterstock.com

Domácí klid? Na Štědrý den plánujete klid doma, kdy jen budete přes den pokoušet zlaté prasátko a večer se nacpete salátem, kaprem a cukrovím. Pak si v klidu pustíte večerní pohádku, rozbalíte dárky a víc toho není potřeba. Připravte na takový den i svoji pleť. Ráno se ani nemalujte, jen pleť namažte důkladně hutným krémem. Večer si dopřejte trošku make-upu, aby vám to u stromečku slušelo. A pokud se vypravíte na noční, tak přidejte pleti ještě trošku toho hutného krému, to kdyby náhodou venku mrzlo.

Návštěva za návštěvou? Čeká vás společenský Štědrý den i večer? Dopoledne návštěva rodičů, hned potom návštěva kamarádky, společenská večeře o více chodech a nakonec vánoční párty po rozbalení dárků? Dejte si i pleť do pucu. Ráno volte spíš hutný make-up, který vám poskytne dlouhodobou celodenní hydrataci. Vše zafixujte minerální pudrem, tak si zajistíte celodenní výdrž líčení. Tvářenky klidně přidejte, líčení očí volte spíš decentní a místo toho si dopřejte červenou vánoční rtěnku. Protože červená k Vánocům patří stejně jako nazdobený stromeček.

Související produkt
Coldcream 30 ml
Weleda / 293 Kč
A tápláló krém megvédi a bőrt a környezeti stressztől. Javítja a rugalmasságot és lehetővé teszi a természetes regenerációt. A krém használata után a száraz bőr puha és sima lesz.
Detail produktu