Naplánujte svojí pleti Vánoce

Naplánujte svojí pleti Vánocezdroj: shutterstock.com

Vánoce jsou svátky klidu a míru. A taky rodinných setkání. Jsou to tři dny plné cukroví, pohádek v televizi, sváteční nálady a spousty jídla. Letos se k tomu přidá i čtvrtá neděle, takže času na odpočinek bude dost. Jaké budou ty vaše Vánoce? Plánujete akční dny plné návštěv a vánočních oslav? Nebo naopak se zahrabete do deky s mísou bramborového salátu před televizí u pohádky? Ať tak nebo tak, dopřejte čtyři sváteční dny i své pleti.

Přejít na sekci článku:

Štědrý den

Štědrý denzdroj: shutterstock.com

Domácí klid? Na Štědrý den plánujete klid doma, kdy jen budete přes den pokoušet zlaté prasátko a večer se nacpete salátem, kaprem a cukrovím. Pak si v klidu pustíte večerní pohádku, rozbalíte dárky a víc toho není potřeba. Připravte na takový den i svoji pleť. Ráno se ani nemalujte, jen pleť namažte důkladně hutným krémem. Večer si dopřejte trošku make-upu, aby vám to u stromečku slušelo. A pokud se vypravíte na noční, tak přidejte pleti ještě trošku toho hutného krému, to kdyby náhodou venku mrzlo.

Návštěva za návštěvou? Čeká vás společenský Štědrý den i večer? Dopoledne návštěva rodičů, hned potom návštěva kamarádky, společenská večeře o více chodech a nakonec vánoční párty po rozbalení dárků? Dejte si i pleť do pucu. Ráno volte spíš hutný make-up, který vám poskytne dlouhodobou celodenní hydrataci. Vše zafixujte minerální pudrem, tak si zajistíte celodenní výdrž líčení. Tvářenky klidně přidejte, líčení očí volte spíš decentní a místo toho si dopřejte červenou vánoční rtěnku. Protože červená k Vánocům patří stejně jako nazdobený stromeček.