Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Barevné balzámky Sportique

Recenze: Barevné balzámky Sportique Barevné balzámky na rty Sportique se postarají o jemnou pokožku, vyživí ji a zároveň dodají lehkou barvu.
Tým Sportique
5,0 5
1

Recenze: Barevné balzámky Sportique zdroj: sportique.cz

Coby máma považuji za svou povinnost vychovávat dceru správným způsobem. To může znamenat spoustu věcí a týkat se spousty oblastí života. Třeba kosmetika. Obecně nevidíme rády, když se naše zlatíčka začnou zajímat o šminky a malování v příliš raném věku, ale snažit se proti tomu bojovat z pozice rodičovské autority však nevede nikam. Mnohem účinnější je správně to usměrnit. Jsem žena s velmi silným vztahem k přírodě a tohle se mi podařilo na dcerku přenést. Nikdy mě neviděla příliš se malovat, takže ani nepociťuje touhu napodobovat v tomto ohledu rodičovský vzor. No a když už přeci jen doma prosákne trocha té „barbie kultury“, snažím se ji usměrnit a ještě z toho vytěžit něco pozitivního. Tak je tomu právě s barevnými balzámky na rty od Sportique. Sobě jsem pořídila třešňový a své devítileté dceři růžovou perleť.

Sportique v nedávné době rozšířil nabídku balzámků i o balzámy v kalíšcích. Balzám nabíráte prstem a rozetřete po rtech. Můžete si tak po svém korigovat, kam přesně balzám nanesete a i v jakém množství – máte to ve vlastních rukách, či v tomto případě prstech. U přírodních tyčinkových balzámů se díky méně hutné konzistenci většinou uvolňuje větší množství ‘materiálu’, než je potřeba. S krabičkovým si naberete, kolik uznáte za vhodné. A pravda je taková, že stačí vcelku málo.

Moje devítiletá si svůj kalíšek s perleťovým balzámem úplně zamilovala a nosí ho všude s sebou. Růžová perleť lehce barví, dává rtům takový krásný, světle růžový, zdravý lesk, aniž by to vypadalo nepatřičně. Má tak má pocit, že už je vlastně dospělá holka, a zároveň chrání svoje dětské rtíky, protože složením jsou Sportique balzámy na rty opravdu nacpané tím nejlepším. Včelí vosk. Bambucké máslo. Vitamin E. Kokosový olej, slunečnicový olej, olej z hroznových jader, olivový olej, ricinový olej, jojobový olej a olej ze šípků.

Višňová verze balzámu zanechává na rtech šťavnatý červený nádech. Texturou je stejně příjemná jako růžová verze, navíc je u jen skvělá ovocná příchuť, kterou jsem si zamilovala. Občas mě vyloženě svádí ochutnat a rty si olíznout.

Barevné balzámky Sportique navíc ve rtech uzamykají vlhkost a pokožku regenerují, takže téměř všechny běžné neduhy rtů nás dnes netrápí. Po rozpraskaných rtech ať z tepla nebo zimy není ani památky. Opary nebo prasklé koutky jsou také mnohem méně častá a mnohem méně nepříjemná záležitost. Účinné látky – rostlinné oleje, vosky a výtažek ze stévie – totiž citlivou kůži rtů skutečně aktivně chrání a pěstí.

Krabička je maličká a vzhledem k tomu, že jsme obě hlavy děravé, je s podivem, že jsme jej ani jedna ještě neztratila. Vydrží totiž enormně dlouho! Je to opravdu bezedná krabička, počítejte s tím, že ji budete mít klidně rok. Což s tak kvalitním složením a při takové ceně je doslova za hubičku. Balzámky od Sportique jsme si já i má dcerka zamilovaly. Navíc ji jeho prostřednictvím učím něco málo pozitivního vztahu k přírodě.