Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Bebevisa Konjac houbička s růžovým jílem

Recenze: Bebevisa Konjac houbička s růžovým jílem Konjac plně zastane peeling a odličovací pomůcky, A to vše bez zbytečných mikroplastů a vybělených vatových tamponků.
Bára Hrdličková
2,1 5
29

Konjac houbička zdroj: BiOOO.cz

Tato růžová roztomilá houbička dokáže s vaší pletí divy! Její složení je na 100 % přírodní. Obsahuje pouze konjak a růžový jíl.

Jak se vlastně taková houbička vyrábí? Kořeny konjak rostliny (česky Zmijovec indický) se rozemelou, smíchají s vodou a další pečující surovinou. Tou mohou být různé jíly, bylinky i uhlí. Poté přijde na řadu vznik samotné houbičky, kdy je výsledkem onen roztomilý a do ruky skvěle padnoucí tvar. Tento proces je výrobním tajemstvím! Některé firmy obsah nejdříve vaří, poté mrazí a suší, nebo obráceně.

Když už máte tento malý zázrak doma a rozhodnete se pro první aplikaci, postup je následující. Nejprve houbičku nechejte nasáknout teplou vodou a už můžete používat k péči o pleť obličeje. Odličujeme, umýváme a hlavně - pečujeme.

Já jsem si k testování vybrala houbičku Bebevisa s růžovým jílem. Nejen kvůli její barvě! :) Růžový jíl má pozitivní vliv na naši pleť, protože ji čistí a zároveň nevysušuje. Je tedy vhodný pro použití na pleť suchou a citlivou. Pokud ale máte pleť mastnou nebo problematickou, doporučuji sáhnout po její sestře s černým uhlím. Jelikož houbička nasáklá vodou připomínala spíše rozmočenou makronku, byla jsem zpočátku hodně skeptická. Ale nedala jsem na vizuální dojem a dala se do testování. Během několika minut byla moje pleť (včetně značného nánosu líčidel) čistá, odlíčená a cítila jsem, že je i hydratovaná jako po použití pleťové masky. Nejlepší na tom je, že to vše šlo bez použití dalšího čistícího produktu.

Díky své jednoduchosti a hlavně přírodnímu složení se růžový konjac stal mým každodenním partnerem pro večerní rituál očisty pleti a má již své pevné místo v mé koupelně.