Recenze: Bělící krém Naobay

4,1 5
10

Recenze: Bělící krém Naobayzdroj: biooo.cz

Na pigmentové skvrny naštěstí příliš netrpím. S čím mám ale problémy léta, jsou červené až nafialovělé flíčky po akné, které z pokožky ne a ne zmizet. Pupínek jako takový se už sice dávno zahojil, ale flek na pokožce pořád sedí, odmítá zesvětlat, zmenšit se, zmizet… A můžu vás ujistit, že to nevypadá vůbec dobře. Obzvlášť, pokud vaši bradu a okolí rtů zdobí deset a více fleků. Připadala jsem si, jako bych měla nějakou vyrážku či kožní chorobu.

I přes vytrvalé mazání olejíčky, regeneračními a hydratačními krémy i séry tam ty fleky pořád byly. A tak jsem usoudila, že ani dávka hydratace nepomůže a musím sáhnout po silnějším kalibru, jakým měl být bělící krém Naobay. Ten slibuje pomoc právě při pigmentových skvrnách i skvrnkách po akné, má harmonizovat barevný tón pokožky a přispívat tak k jejímu zdravějšímu vzhledu.

Recenze: Bělící krém Naobay

Krém, tedy spíš lehoučký fluid, vypadá docela nevinně a neúčinně, ale obsahuje hodně šťávy z Aloe vera a taky extrakty z plodů manga, které mají za úkol fleky vybělit, zesvětlit a zestejnit se zdravou pokožkou. Krém má příjemnou vůni, která mi ze všeho nejvíc připomíná slanou vůni moře. Co se týče konzistence, ta je velice lehká, rychle se vstřebává a ani není třeba velkého roztírání.

Bělící krém jsou používala jenom lokálně na bradu a přilehlé okolí, kde mě trápily nejvýraznější fleky po pupíncích. Aplikovala jsem jednou denně společně s ostatní obvyklou péčí. Pravidelně jsem používala i pleťový peeling.

Po zhruba týdnu používání jsem viděla první úspěchy, flíčky začaly světlat a už neměly tak děsivě výraznou rudou barvu. Po dalších dvou týdnech jak fleky, tak pokožka v jejich okolí zesvětlaly natolik, že už ani nebyl potřeba korektor. A do měsíce jsem měla klid. Pokožka byla čistá, barevně jednotná a jemná.

Recenze: Bělící krém Naobay

Bělící krém Naobay teď používám preventivně po zhojení jakéhokoliv pupínku. Do tří čtyř dnů udělá z tmavého fleku koukatelnou zdravou pokožku, na kterou není potřeba ani dávat make-up. A co je na krému nejpozitivnější - díky lehké konzistenci jej stačí opravdu málo, takže vám plné balení vydrží věky. Navíc, díky hygienické dávkovací pumpičce se nemusíte bát zkažení krému ani po době expirace.

Jak se vám článek líbil?