Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Bělící krém Naobay

Recenze: Bělící krém Naobay Bělící krém Naobay si s fleky po akné poradil do čtyř týdnů a navíc sjednotil barvu pokožky.
Martina Koubová
4,1 5
10

Recenze: Bělící krém Naobay zdroj: biooo.cz

Na pigmentové skvrny naštěstí příliš netrpím. S čím mám ale problémy léta, jsou červené až nafialovělé flíčky po akné, které z pokožky ne a ne zmizet. Pupínek jako takový se už sice dávno zahojil, ale flek na pokožce pořád sedí, odmítá zesvětlat, zmenšit se, zmizet… A můžu vás ujistit, že to nevypadá vůbec dobře. Obzvlášť, pokud vaši bradu a okolí rtů zdobí deset a více fleků. Připadala jsem si, jako bych měla nějakou vyrážku či kožní chorobu.

I přes vytrvalé mazání olejíčky, regeneračními a hydratačními krémy i séry tam ty fleky pořád byly. A tak jsem usoudila, že ani dávka hydratace nepomůže a musím sáhnout po silnějším kalibru, jakým měl být bělící krém Naobay. Ten slibuje pomoc právě při pigmentových skvrnách i skvrnkách po akné, má harmonizovat barevný tón pokožky a přispívat tak k jejímu zdravějšímu vzhledu.

Recenze: Bělící krém Naobay

Krém, tedy spíš lehoučký fluid, vypadá docela nevinně a neúčinně, ale obsahuje hodně šťávy z Aloe vera a taky extrakty z plodů manga, které mají za úkol fleky vybělit, zesvětlit a zestejnit se zdravou pokožkou. Krém má příjemnou vůni, která mi ze všeho nejvíc připomíná slanou vůni moře. Co se týče konzistence, ta je velice lehká, rychle se vstřebává a ani není třeba velkého roztírání.

Bělící krém jsou používala jenom lokálně na bradu a přilehlé okolí, kde mě trápily nejvýraznější fleky po pupíncích. Aplikovala jsem jednou denně společně s ostatní obvyklou péčí. Pravidelně jsem používala i pleťový peeling.

Po zhruba týdnu používání jsem viděla první úspěchy, flíčky začaly světlat a už neměly tak děsivě výraznou rudou barvu. Po dalších dvou týdnech jak fleky, tak pokožka v jejich okolí zesvětlaly natolik, že už ani nebyl potřeba korektor. A do měsíce jsem měla klid. Pokožka byla čistá, barevně jednotná a jemná.

Recenze: Bělící krém Naobay

Bělící krém Naobay teď používám preventivně po zhojení jakéhokoliv pupínku. Do tří čtyř dnů udělá z tmavého fleku koukatelnou zdravou pokožku, na kterou není potřeba ani dávat make-up. A co je na krému nejpozitivnější - díky lehké konzistenci jej stačí opravdu málo, takže vám plné balení vydrží věky. Navíc, díky hygienické dávkovací pumpičce se nemusíte bát zkažení krému ani po době expirace.