Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Tělové mléko Faran (vanilla - patchouli)

Recenze: Tělové mléko Faran (vanilla - patchouli) Tělové mléko Faran krásně zklidní a vyživí pokožku, poradí si i s podrážděním po opalování a navíc vás zahalí do krásné sladké vůně vanilky a pačuli.
Martina Koubová
5,0 5
3

Recenze: Tělové mléko Faran (vanilla& patchouli) zdroj: biooo.cz

Je jen málo tělových produktů, které se přinutím na sebe pravidelně mazat. Předně musí splňovat několik zásadních požadavků: dostatečně vyživovat a rychle se vsakovat, na pokožce nelepit a taky krásně vonět. Ono mazat na sebe lehké mléko, co se za pár vteřin vsákne, a já jsem pořád stejně vysušená jako před tím, není žádná sláva. Úkol je tedy jasný: sehnat tělové mléko se silným výživným potenciálem a vysokou uživatelskou příjemností.

Co se do pokožky rychle vsakuje a zároveň ji intenzivně vyživuje? Z předchozích zkušeností s pleťovou péčí vím, že je to Aloe vera šťáva. A která značka (kromě Santaverde) jede s Aloe vera ve velkém? Faran! V jeho produktech nenajdete ani kapku vody, ta je právě nahrazena Aloe šťávou a bohatě doplněna dalšími rostlinnými oleji a másly. A jako bonus si můžete vybírat z pěti krásných květinových, kořeněných či ovocných vůní. Na základě oné vůně jsem si vlastně vybrala i já. Sáhla jsem po kombinaci Vanilla& patchouli, která je na první očuch sice lehká, ale po chvíli se na pokožce rozvine doslova ve sladký mírně kořeněný vanilkový parfém.

Ale abychom povrchně neskončili jen u té vůně...Tělové mléko Faran je opravdu koktejlem výživných látek. Již zmiňovaná Aloe vera šťáva je hotový poklad pro pokožku obzvlášť teď v létě. Zklidňuje po slunění, hydratuje, hojí a zjemňuje. Společně s olivovým, kokosovým, mandlovým a jojobovým olejem tvoří skvělý výživný a zklidňující koktejl i pro silně namáhanou a podrážděnou kůži. Aloe zajistí snadné vsáknutí olejů, zatímco včelí vosk utvoří na kůži lehký ochranný film.

Recenze: Tělové mléko Faran (vanilla - patchouli)

Mléko se do pokožky vstřebává opravdu bleskurychle, na druhou stranu jej není na jedno kompletní namazání potřeba mnoho. Lehce se roztírá, nelepí a zanechá kůži krásně vláčnou na dotek. Žádné suché šupinky a pokud nejste extrémní suchaři, postará se i o hrubší kůži na kolenou a loktech. Ale to by se dalo u tělového mléka předpokládat, že ano.

O onu krásnou až parfémovou vůni tělového mléka se postará esenciální olej z pačuli v kombinaci se směsí dalších esenciálních olejů. A že vydrží vonět opravdu dlouho (obzvlášť, pokud se tímto mlékem natřete po koupeli se sprchovým gelem stejné vůně)!

Jako klasické tělové mléko je super, ale co takhle větší zátěž? Sluníčko a podrážděná pokožka? Jako poopalovací péči mám ráda Martinu Gebhardt Summer Time, ta je skvělá, ale jak si s touto výzvou podrážděné zarudlé pokožky poradí Faran s Aloe vera? Dvě hodiny na přímém sluníčku jsou na pokožce docela znát, mívám problém obvzlášť s rameny a oblastí dekoltu. Ne, že by pokožka byla vyloženě spálená, ale podrážděná prostě je. A tohle tělové mléko je pro ní prostě jako balzám. Krásně zchladí a zklidní, za chvíli o žádném podráždění ani nevíte.

A za tyhle zklidňující účinky má u mě tělové mléko Faran další plusové body. A navíc, ta krásná vůně vanilky s trochou koření… Faran je prostě ten pravý společník nejenom na léto!