Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Rozjasněte tvář - s maskou Coslys

Rozjasněte tvář - s maskou Coslys Rozjasňujíc maska Coslys se hodí pro mastnější typy pleti ale i normální pokožku, kterou vyčistí do hloubky a projasní.
Renata Ježková
1,0 5
1

Rozjasněte tvář - s maskou Coslys zdroj: biooo.cz

Počasí se tak nějak nedokáže rozmyslet, jestli už je jaro nebo spíš krutá zima. Což může být pro někoho zábavné, nicméně pleť nemá pro tento druh hříček příliš pochopení. Střídání slunce, mrazu, deště a vnitřních vytápěných prostor ji zanechává mdlou a bez života. Ideální je samozřejmě napravit to vyšším přísunem různých superpotravin, ale občas potěší - vás i pleť - i tak obyčejná věc jako neobyčejně účinná rozjasňující pleťová maska. Přesně taková jako je ta od francouzské značky Coslys.

Coslys je totiž do současného počasí naprosto dokonalá značka. Ona je dokonalá tedy pořád, ale momentálně to člověk ocení asi nejvíc. Protože stačí, že je potřeba dlouze přemýšlet nad tím, co si obléknout, když stejně ve finále zmrznete, zmoknete nebo se vykoupete ve vlastním potu. Na sáhodlouhé řešení kosmetiky už nezbude síla. Proto potěší, že výrobky jsou naprosto nekomplikované a uživatelsky maximálně pohodlné, super funkční a 100% čisté certifikované CosmeBio.

Až by člověk myslel, že to musí být německá značka - dokud neuvidí ty pěkné obaly a ingredience, které dovedou vymyslet jen Francouzi. Řady pro normální a smíšenou pleť jsou vždycky ta největší nuda - to je pořád samý Aloe, jojoba, levandule, v lepším případě rakytník. A s čím přijdou Francouzi? S lilií. Je snad někdo, kdo by nechtěl pleť jako lilie? Dokonce jako dvě lilie, protože řada obsahuje extrakty hned ze dvou druhů lilií.

Rozjasněte tvář - s maskou Coslys

Rozjasňující maska má jemně narůžovělou barvu a díky obsahu jílu celkem rychle zasychá. Jíly v ní obsažené (červený a bílý) jsou zodpovědné za to, že skutečně dobře vyčistí do hloubky, ale protože oba působí jemněji než jíl zelený, tak pleť nikterak nevysuší. Jogurtový prášek a ony extrakty z lilie se pak postarají o zjemnění a zpevnění pleti.

Maska se velmi dobře smývá i po úplném zaschnutí a skutečně zanechá pleť čistou, rozjasněnou, sjednotí barevný tón a celkově ji oživí. Pokud chcete ještě výraznější výsledek, udělejte si trochu víc času a zkombinujte ji s peelingem ze stejné řady. Ideální frekvence je jednou týdně, ale protože je maska velmi jemná, tak smíšená nebo dokonce mastná pleť ji snese klidně častěji. A zrovna tak se jí nemusí bát pleť suchá a citlivá, která by ale měla daný interval dodržovat.

Doplnit péči pak můžeme některým z krémů Coslys - podle typu pleti - a stejně variabilně si lze doskládat celou řadu. Ne každý se vejde do škatulek suchá - normální - mastná a u Coslys to dobře vědí. Klidně si pořiďte odličovací pěnu s vřesem na mastnou pleť, která pořádně vyčistí, micelárku s růží pro citlivou pleť, která je jako pohlazení a krém s lilií. Budete mít v koupelně veseleji, což je rozhodně dobrý start do jakkoliv pošmourného dne.

Související produkt
Rozjasňující maska pro normální a smíšenou pleť 75 ml
Coslys / 465 Kč
Maska pečuje o normální a smíšenou pleť, podporuje její regeneraci a ochrání ji před záněty. Vyčistí póry do hloubky a zanechá pleť sametově jemnou.
Detail produktu