Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Sportique: Krém na nohy

Sportique: Krém na nohy Jaký je krém na nohy od Sportique?
Hana Bartušková
5,0 5
2

Sportique: Krém na nohy zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Na popraskané paty i suchou a tvrdou kůži na nohách je nejlepší pořádná pedikúra a hutný a mastný krém. Večer tak stačí jen pořádně vydrbat nohy pemzou, namazat hutným krémem, zabalit do ponožek a počkat do rána na ten zázrak. Bambucké máslo, kakaové máslo, avokádový olej, arganový olej, všechno, co je hutné a přes noc dokáže regenerovat. A klidně se to může pomalu vsakovat a zamastit všechno v okolí, protože stejně si oblečete ponožky a dáte tomu celou noc. Ale co když nechcete? Co když si chcete namazat a jít? A v ponožkách spíte stejně neradi. Tak pak zkuste krém na nohy od Sportique.

Ten má v sobě všechny ty dobré věci. Bambucké máslo pro něco málo regenerace. Rostlinné oleje pro ještě větší kousek regenerace. Přírodní extrakty pro antimykotické a antibakteriální účinky. Esenciální oleje pro vůni a dezodorační účinky. No je to tam všechno. Všechno smíchané s vodou, aby měl výsledný krém lehkou nadýchanou konzistenci, co se hned vsakuje a nenechává mastnou stopu. Stačí namazat, krém se okamžitě vsakuje, nemusíte ani oblékat ponožky. Jen najednou máte tak nějak hezčí a hebčí nohy, které voní a vlastně bez námahy, protože všechnu práci obstará krém na nohy.

No a ta vůně. Pojďme si popovídat o té vůni. Rozhodně není tuctová. Je kořeněná, hřejivá, absolutně nesladká, spíš až pánská, ale nebudeme škatulkovat, takže asi spíš unisexová. Voní po bergamotu a šalvěji, trošku malinko i po mátě, je to jak hrstka bylinek z babiččiny zahrádky, kterou si na první přičuchnutí zamiluje děda i táta a na několikáté další přivonění i máma a obě vnučky. A co je ještě lepší, tak vůně se drží pokožky a voní snad až do druhého dne do rána. Krém je tak vhodný nejen jako péče pro namáhanou pokožku nohou, ale i jako nenápadná vůně, která pomáhá předcházet vzniku zápachu.

Sportique: Krém na nohy

Je to takový malý zázrak na nohy. Neotřele a svěže voní, rychle se vsakuje, hydratuje, vyhlazuje, zjemňuje a podporuje i regeneraci. Funguje na popraskané paty, na suchou kůži na nohách, docela dobře pečuje i o okolí nehtů na nohách. No a ta bylinková až pánská vůně! Ach. A všechno tohle zabalené do stylové retro plechovky. Krásné, voňavé a funkční. A pak že člověk nemůže chtít všechno najednou.