Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Vyměňte v koupelně zimu za jaro

Vyměňte v koupelně zimu za jaro Vyberte si novou péči na jaro.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Bambucké máslo za Aloe vera

Bambucké máslo za Aloe vera zdroj: shutterstock.com

V zimě to je už takové. Hutné, výživné, mastné a ochranné krémy. Přesně takové potřebujeme a často po nich instinktivně saháme. Jako na ochranu před mrazem, jako posilu pro namáhanou pleť, jako ochranu proti studenému a nevlídnému počasí. Třeba krémy s bambuckým máslem. Nebo s kakaovým máslem. Nebo ty s hutnými rostlinnými oleji, jako je avokádový, makadamiový nebo arganový. A přesně takové krémy můžou pleti v teplém počasí spíš uškodit. Můžou ucpávat póry, zatěžovat pleť, navíc se nevsáknou, protože pleť je ani nepotřebuje. Je na čase sáhnout po něčem lehčím, ale stále dostatečně hydratačním.

Jaké je to Aloe vera? Aloe vera je zázrak. Hydratuje, regeneruje a je skvělé i jen tak čisté, přímo z rostlinky. Stejně skvělé je takové Aloe i jako součást krémů. Jedno z nejlepších a nejčistších Aloe vera najdeme v krémech od Santaverde. Tak lehké hydratační gely a krémy, které jsou zároveň maximálně hydratační a účinné, tak takové jen tak někde nenajdete. Vyberte si u Santaverde svůj nový hydratační krém do jarního teplého počasí a uvidíte, že neprohloupíte.

Související produkt
Pleťový krém medium 30 ml
Santaverde / 734 Kč
Pleťový krém bez parfemace s aloe vera je výborným pomocníkem pro citlivou pleť, kterou zklidňuje a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.
Detail produktu