Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Jaká tajemství skrývá Vedic Aroma?

Jaká tajemství skrývá Vedic Aroma? Jaké je tajemství parfémů Vedic Aroma?
Hana Bartušková
5,0 5
1

Jaká tajemství skrývá Vedic Aroma? zdroj: vedicaroma.net

Znáte parfémy od Vedic Aroma? Je v tom malinko jojobového oleje. A ještě míň těch olejů esenciálních, co voní. Proč to ale potom stojí tolik? A jaké to má výhody? Vedic Aroma je takový high end v přírodních parfémech. Luxus a extra třída. Není to ovšem jen image a pozlátko na povrchu. Tyhle parfémy si totiž svou cenu rozhodně zaslouží. A docela určitě něco podobného nepotkáte na každém rohu. Ať už originalitou vůně, náladovým efektem nebo výdrží parfému. Rozhodně stojí za hřích. A jsou plné tajemství.

Prvním tajemstvím je olejový základ parfémů. Kvalitní jojobový olej je vhodný pro každou pokožku a je ideální bází pro celé království vůní od Vedic Aroma. Díky oleji vůně dokonale přilne k pokožce a může se postupně rozvinout. Olej se pomalu vsakuje do pokožky, a díky tomu vůně zůstává na kůži opravdu dlouho. Celý den i celou noc. Po nanesení se vůně aktivuje tělesným teplem a pomalu se uvolňuje během dne. Taková výdrž se jen tak nevidí. Další výhodou je to, že pro navonění vám opravdu stačí jen malinko. Ne náhodou jsou tyto olejové parfémy balené v šikovných roll on. Takže stačí jen nenápadně přejet pulzní body a vonět budete celý den.

Druhým tajemstvím jsou kompozice jednotlivých vůní. Ono to totiž není jen tak. Nejsou to jen esenciálních oleje smíchané dle různých voňavých preferencí. Jednotlivé vůně jsou poskládány mnohem složitěji a mají účinky nejen voňavé. Využívají totiž poznatků aromaterapie a také starodávnou moudrost ájurvédy. Díky tomu mají sílu ovlivnit nejen to, jak voníme, ale i jak se s vůní cítíme. Jednotlivé vůně pomáhají harmonizovat psychiku a uklidňují naši náladu. Každá vůně má také schopnost vyvolat jiné stránky naší osobnosti. Jedna podněcuje kreativitu, další uklidňuje a uspává, jiná dodává energii. V malé lahvičce si tak kupujete nejen vůni, ale i dobrou náladu a duševní pohodu.

Třetím tajemstvím pak je samotná vůně. Vydrží dlouho a po celý den. Taky nejen voní, ale hlavně harmonizuje a pomáhá nám lépe ovládnout záhady vnitřního já. Ale především voní. Proto si taky parfém kupujeme. Ale jak voní. Jako vycházející slunce, které se letmo dotklo ranní rosy. Jako zralé ovoce, které rostlo v zahradě plné tajemství. Jako svěží vítr, který se prohnal růžovou zahradou během meditační chvilky. Voní autenticky, svěže, těžce i lehce, květinově i kořeněně, záleží na tom, kterou si vyberete. A vždycky voní originálně a nově.

Vedic Aroma je prostě značka, které na vůni záleží. Jednotlivé parfémy jsou poskládané tak, aby nejen voněly, ale působí i aromaterapeuticky. Největší sílu a výdrž najdete v olejových roll on. Ty mají šikovné balení, které sbalíte do jakékoliv kabelky a použijete kdykoliv během dne. V nabídce značky najdete ale i parfémované vody, kolínské vody a osvěžující vody, které nabízí ty samé originální vůně s odlehčenou intenzitou a s lehčí konzistencí. Tak kterou si vyberete? Když už znáte všechna tajemství parfémů od Vedic Aroma.