Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

ZROZENÍ: Čistě přírodní česká kosmetika

zrození motivy zdroj: Zrození

Zrození je originální česká kosmetika vytvořená s láskou, inspirovaná čistou přírodou a její léčivou silou, jejíž kouzlo umocňují jemné vůně. Je vhodná pro všechny napříč generací, od symbolického zrození miminka, přes dospělé až po období věku moudrosti. 

Založeno v samém srdci Evropy

K ZROZENÍ výhradně české firmy došlo roku 2016 v samém srdci Evropy, totiž v Praze - centru umění, alchymie a magických tajemství, která skrývá dodnes. A právě v alchymii tvorby nových květových esencí Zrození je i kouzlo jejich působení. Snoubí v sobě totiž pradávné receptury květových esencí s moderní aromaterapií třetího tisíciletí ztělesněné čarovnými květovými vodami. Lahvičky tak skýtají zcela výjimečné léčivé pramenité vody Evropy, květové vody (vzácné hydroláty), květové esence a výtažky z květů léčivých bylin bohaté na bioaktivní látky, které mají blahodárné účinky na tělo a v neposlední řadě překrásně voní. Svým působením jsou mnohem jemnější, než běžné éterické oleje a působí více do hloubky pokožky. Nástup blahodárných účinků se projevuje celkem rychle, přičemž jejich používání je velmi snadné a praktické.  

Originální receptury

Při tvorbě receptur se inspirují poznatky antroposofické medicíny. Díky tomu byly matečné tinktury v procesu dozrávání potencované a rytmizované v souladu s biorytmy přírody. To je důvod jejich výjimečných vlastností a vysoké kvality. Všechny produkty mají čistě přírodní složení a jsou prezentovány výhradně originálními malbami vytvořenými zvlášť pro jednotlivou esenci. Každá z lahviček obsahuje vysokou koncentraci síly přírody pro léčení i potěšení. Díky širokospektrálnímu působení jsou součástí lékárniček mnoha moderních domácností. Stejně tak potěší i jako od srdce darovaný dárek pro osvěžení či harmonii těla i duše.

Květové esence

Květové esence Zrození se vyznačují svou jemností, přesto vysokou účinností. Jsou koncipovány přímo ke stimulaci emočního centra v tzv. emočním mozku. To nese za následek i harmonizaci hormonálního, nervového a imunitního systému. Zároveň báječně osvěží, vitalizují a zklidňují smysly. Přinášejí i novou harmonizující péči v důležitých energetických bodech a místech těla, kdy je využíván jejich stimulační účinek a jsou tak základem skvěle působící květinové akupunktury

Kouzlo květových esencí

Původním záměrem k vytvoření harmonizační péče květových esencí Zrození bylo poskytnout pomoc a úlevu ženám v období gravidity, po porodu a během šestinedělí, a následně i novorozeňátkům. Postupně navázala i řada harmonizující a pečující péče pro děti na podporu vývoje jejich tělesné i emoční stránky v průběhu celého dětství. 

Další řady a sebe nenechaly dlouho čekat a vznikly esence pro podporu zdraví ženy speciálně určené ke stimulaci a harmonizaci ženské energie, které zároveň skvěle podporují vitalitu, svěžest a hydrataci pleti. 

Květová péče pro podporu kvality života je jemně vonící a osvěžující esencí na podporu kvality života při onkologické a paliativní péči. 

Květinové osvěžení Zrození v domovech pro seniory přináší příjemné emoční naladění, pocit svěžesti a celkové povzbuzení na těle i na duši. Příjemně také  pečují o pokožku obličeje a těla, kterou vitalizují, hydratují a zvláčňují.

 

ZROZENÍ HLAZENÍ DUŠE MIMINKA

Hlazení duše miminka - něžná péče o novorozeňátka

Tato květová esence jemně osvěžuje, rozjasňuje a celkově vitalizuje citlivou pleť miminek, zklidňuje podráždění. Pozitivně působí i na miminka v maminčině lůně. 

Použijte esenci buď na něžnou masáž pokožky bříška, okolí spánků, oušek, zátylku či nožiček nebo si masírujte těhotenské bříško. 

Strom života - pro zklidnění a pocit vnitřní stability

Zklidněte rozvířené myšlenky přetížené hlavy. Květová esence přináší uklidnění a uzemňuje roztěkanost. Napomáhá snadněji zvládat různé vlny života a nepodléhat výkyvům nálady či tíživým myšlenkám.

Použití: lokálně na pleť i do ovzduší pro zklidnění atmosféry. 

ZROZENÍ Strom života
ZROZENÍ Svítání

Svítání - pro emočně-energetickou podporu

Tato esence přináší nový nádech do života, kdy pomáhá procházet jeho intenzivními vlnami v různých zatěžovacích situacích a navrátit naší mysli do rovnováhy. 

Doporučené dávkování: denně 3x3 kapky do sklenky s vodou, nebo 3 kapky přímo pod jazyk, i opakovaně za sebou, dle potřeby. Překročení denní dávky nezpůsobuje zdravotní riziko. 

Objetí jemnou růží 

Mandlový olej v kombinaci s růžovou vodou uvolňuje emoční i fyzické napětí po porodu. Vyživuje, regeneruje, dodává pocit hebkosti, pružnosti a vláčnosti pokožce miminek i maminek.

Růže navozuje emoci lásky a propojení miminka s maminkou či tatínkem. Lehce se vstřebává a je ideální i po koupání. Je skvělý i pro dospělé na běžnou péči či masáž. 

ZROZENÍ Objetí jemnou růží
ZROZENÍ Růžové osvěžení

Růžové osvěžení

Jemná a svěží pleťová voda pro odlehčení mysli při emočních zraněních. Vodu ideálně několikrát za den rozprašte do ovzduší a osvěžte obličej. Báječné účinky má také na čerstvě narozená miminka do její podmanivé vůně.

Recenze: Svítání

Květovou esenci Svítání vyzkoušela naše Míša, která má k ezoterice blízký vztah. A její postřehy?
Esence je založena na bázi Bachových esencí, které napomáhají harmonizovat psychiku a navodit pocit rovnováhy.

Kapky se “aktivují” protřepáním a užívají se 3x denně 3 kapky. Pokud užijete více, nic se nestane, kapky jsou zcela bezpečné nehrozí žádné vedlejší účinky.

Osobně jsem na sobě žádné účinky nepostřehla, nebo alespoň jsem si žádných změn nevšimla. Může to ale být tím, že jsem kapky zkoušela v poměrně krátkém časovém úseku a také jsem v tu dobu byla psychicky zcela v pořádku, netrápily mě žádné emoční výkyvy.