Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Kočičí dráp

Kočičí dráp Kočičí dráp je bylina, v produktech vilkakora je použitá kůra z Uncaria tomentosa a má blahodárné účinky na imunitní systém, působí také proti rakovině.
Redakce BIOOO.CZ
4,8 5
23

Přejít na sekci článku:

Kompletní péče s vilcacorou

Martina Gebhardt zdroj: shutterstock.com

Extrakt vilcacory v kosmetice Happy Aging od Martiny Gebhardt pomáhá chránit vaši pleť před působením volných radikálů, čímž obnovuje elasticitu pokožky. Také pomáhá odstraňovat nečistoty ukryté hluboko v kůži, jelikož urychluje proces zbavování se odpadních látek, čímž pak mohou buňky daleko účinněji přijímat vyživující látky důležité pro jejich stavbu. Proto, abyste zaznamenali výrazný omlazující efekt, nestačí, abyste si vybrali například jen krém a mazali jste se jím pouze na noc. Martina Gebhardt rozvinula tyto jedinečné omlazující složky do celé řady Happy Aging právě z toho důvodu, aby se v těchto blahodárných substancích mohla vaše pokožka doslova koupat. Jedině pravidelným a opakovaným přísunem těchto látek docílíte požadovaného efektu. Proto by ve vaší koupelně nemělo chybět čistí mléko pro uvolnění velkých nečistot, tonikum pro dodání svěžesti vaší pleti, pleťové mléko či pleťový krém pro ochranu pleti v průběhu dne a pleťová maska pro hlubokou regeneraci pokožky po náročném dni.

Kosmetika Martina Gebhardt obsahuje pouze přírodní složky, má BIO certifikaci Demeter, to znamená, že používá suroviny výhradně z biodynamického zemědělství, což je zemědělství, které nejenže nepoužívá pesticidy a umělá hnojiva, ale také využívá přirozených přírodních cyklů pro zdraví člověka, rostlin i celé planety. Pokud si vybíráte opravdovou kvalitu, je proto kosmetika od Martiny Gebhardt určená právě pro vás. Vyzkoušejte účinky přírody, sílu, která zde trvá několik desítek tisíc let.