Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Dračí krev pro vaše zdraví od Energy

Recenze: Dračí krev pro vaše zdraví od Energy Kapky Drags Imun od Energy zvané dračí krev jsou z pryskyřice, umí posílit imunitu i zlepšit stav pleti.
Kristýna Lexová
5,0 5
9

Recenze: Dračí krev pro vaše zdraví od Energy zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Drags Imun je ideální přípravek pro nás skeptiky, kteří s „přírodním léčením“ nemají moc zkušeností. Zaujme jak formou, která skutečně připomíná krev, tak účinky.

Víte, já jsem byla vždycky fanouškem tradičních tabletek a běžně dostupných léků, přírodní přípravky se mě nikdy moc netýkaly. Ale v rámci objevování jsem vyzkoušela již několik věcí, které mě příjemně překvapily. Kapky Drags Imun mi doporučila kolegyně, která je již dlouhodobou spokojenou uživatelkou.

Pryskyřice Croton lechleri

První, co vás na kapkách Energy Drags Imun zaujme, je forma. Samotné kapky, někdy nazývané dračí krev, totiž skutečně připomínají krev, jedná se o tmavě rudou tekutinu. Nemusíte se ale bát, o krev nejde – jedná se o výtažek z pryskyřice Croton lechleri, která má mít přímo zázračné účinky. Podporuje imunitu, je antibakteriální, urychluje hojení ran a stimuluje trávicí systém.

Na imunitu i na pleť

S imunitním systémem na tom nejsem dlouhodobě moc dobře, kvůli stresu na mě dosedne lecjaká nemoc, která kolem mě proletí, proto jsem kapky začala užívat ihned. A teď vás musím trochu varovat. Ony totiž nechutnají moc dobře. Respektive, to je slabé slovo. Myslím, že ta chuť je vlastně dost nepříjemná. Dá se asi překousnout, já jsem to zvládala jedině, když jsem kapky zapila něčím sladkým. Účinky za to ale stojí. Musím říct, že tento rok jsem byla méně nemocná. Nevím, jestli je to zásluha kapek, to se ostatně asi nedá nikdy přesně určit, nicméně mi pomohly i ve chvílích, kdy jsem se cítila „nakřáple“ a nemoc se nerozjela do plných obrátek.

Nejvíce mě ovšem překvapil efekt na pleť. Já se velice ráda rýpu v pupíncích a potom mám obličej plný nevzhledných stroupků. Při používání Drags Imun se mi všechny nedokonalosti rychleji hojily a pleť byla hladká.

Plusy

Minusy

  • chuť přípravku

Osobně jsem čekala, že jestli něco, tak budou mít kapky Drags Imun účinky na mou chabou obranyschopnost, daly mi ale ještě něco navíc, takže jsem s jejich užíváním opravdu spokojená. I když se do nich musím kvůli chuti trochu nutit, tak výsledek mě příjemně překvapil.

Související produkt
Drags Imun 30 ml
Energy / 734 Kč
Bioinformační přípravek s obsahem čisté pryskyřice Croton lechleri známé jako dračí krev.
Detail produktu