Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Bioaktivní zubní pasty SPLAT: Pro krásné zuby, silné dásně a zdravou ústní dutinu

zdroj: SPLAT

Mezinárodní společnost SPLAT, sídlící v lotyšské Rize, se specializuje na výrobu účinných přírodních produktů pro péči o celou ústní dutinu již od roku 2000. Každý produkt vyrobený v laboratořích společnosti SPLAT je zaměřen na nejefektivnější řešení specifického problému v péči o ústní dutinu. Nejvyšší efektivita je garantována spoluprací s předními zubními lékaři po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v EU, Rusku a Japonsku.

Výzkum a inovace

SPLAT neustále vyhledává nejnovější a nejefektivnější formy výroby s cílem maximalizovat klinickou účinnost každého výrobku. Vlastní inovativní receptury a nové výrobky jsou chráněny mezinárodními patenty. 

Nejen zubní pasty, ale i ústní vody, ústní pěny a dětské zubní pasty jsou maximálně bezpečné, účinné a vhodné ke každodennímu použití. Výrobky neobsahují syntetická antiseptika, sulfáty, SLS, chlorhexidin a jiné nežádoucí látky. Součástí zubních past SPLAT je SP. WHITE SYSTEM®, který zanechává povrch zubů dokonale čistý, hladký a lesklý, a je také šetrný k zubní sklovině a dásním. Posilení zubní skloviny a ochranu před zubním kazem zajišťuje hydroxyapatit vápníku, který ve složení také najdeme.

Dětské zubní pasty SPLAT pak obsahují patentovaný antibakteriální systém LUCTATOL® - tedy kombinaci extraktu z lékořice a mléčných enzymů. 

Složení, které se nemá za co stydět

Bioaktivní produkty SPLAT tvoří zejména 100% přírodní suroviny a unikátní inovační složky, z nichž každá zaručuje maximálně efektivní a účinné využití při řešení problémů se zuby a ústy a při prevenci.

 • 100 % bioaktivní vápník získaný z vaječných skořápek
 • hydroxyapatit vápníku - přirozená součást zubní skloviny
 • mléčný enzymový komplex - posiluje imunitu ústní dutiny
 • rostlinné extrakty z exotických a kontinentálních rostlin (fíky, ananas, levandule, bříza, maliny,...)
 • esenciální oleje (z citrusových plodů, badyánu, máty,…)
 • výtažky z léčivých bylin (z máty, mateřídoušky, heřmánku, kozlíku lékařského,…)

Respektují zdraví člověka i přírody

Veškeré produkty značky SPLAT jsou vyrobeny v ekologicky čisté oblasti Valdai, výhradně z ingrediencí od nejlepších světových výrobců a pod přísnou jakostní kontrolou. Produkce oxidu uhličitého je neutrální, jak dosvědčuje i certifikace ISO 14001. Záruku kvality zase nesou mezinárodní standardy GMP Cosmetics a ISO 9001. 

A jako další významné plus si na konto mohou ve SPLAT přičíst více než 130 000 stromů, které spolu s partnery vysázeli po celém světě.

Co všechno nabízí?

SPLAT tvoří několik ucelených produktových řad. Asi nejznámější je řada Biomed, další dvě, z nichž část nabídky taktéž najdete i nás na webu, si teď představíme:

SPLAT BIO PROFFESIONAL

Jedná se o řadu nové generace zubní péče SPLAT, která staví na revoluční patentované technologii BIO SP. WHITE SYSTEM®. Ten umožňuje bělení zubů bez poškození zubní skloviny a díky pěti unikátním komponentům zajišťuje prevenci a komplexní řešení většiny problémů se zuby a ústní dutinou. Výrobky této řady obdržely několik BIO certifikací. Jsou z více než 96 % přírodní a jejich unikátní složení s esenciálními oleji a výtažky z rostlin je chráněno patentem. 

Řada BIO Professional se zaměřuje především na prevenci. Je vhodná pro celou rodinu včetně dětí od 6 let a těhotných žen, pro vyznavače zdravého životního stylu a pro každého, kdo zná své cíle. Vybrané varianty vhodné pro vegany. K dostání ve variantách s fluoridem i bez. 

Hlavní účinky:

 • posílení zubní skloviny a svěží dech (BIOCALCIUM)
 • intenzivní ochrana dásní (HEALTHY GUMS)
 • snížení citlivosti zubů a jemné bělení (SENSITIVE WHITE)
 • remineralizace a obnova zubní skloviny (ULTRACOMPLEX)
 • bezpečné a účinné bělení (WHITE PLUS)

SPLAT SPECIAL

SPLAT SPECIAL jsou prémiové unikátní zubní pasty pestrých barev a rozmanitých příchutí obohacené o jedinečné účinné látky, čímž se odlišují od ostatních zubních past. 

Obsahují 92 - 99 % složek přírodního původu jako rostlinné extrakty, éterické oleje, částice zlata, ionty stříbra, diamantový prášek, L-arginin, mateří kašičku, aktivní bambusové uhlí, mikrogranule peroxid karbamidu a řadu enzymů a vitamínů. Pasty jsou určeny ke každodennímu použití ve variantách s fluoridem i bez. 

Každý z produktů ze série SPLAT SPECIAL je zaměřen na určitou oblast ústní hygieny. Ať jste milovníci kávy a hledáte bělicí zubní pastu, nebo je pro Vás důležitá péče o dásně a antibakteriální a antioxidační přísady, vždy naleznete to pravé pro vás. Variant a příchutí je spoustu, jen si vybrat.

Hlavní účinky:

 • komplexní péče o ústní dutinu
 • bělení a obnovení přirozené bělosti zubní skloviny
 • snížení citlivosti zubů
 • antivirotické a antibakteriální účinky
 • posílení a obnova zubní skloviny
 • péče o dásně
 • zklidňující a relaxační účinky

Zažijte tu pravou harmonii v ústech. Vyzkoušejte je všechny a nalezněte každé ráno inspiraci do nového dne. Dopřejte svým ústům ještě více přírody, ještě více aktivních ingrediencí a rozzářete každý den zdravým úsměvem.