Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Do nového roku s úsměvem

Do nového roku s úsměvem zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

A v novém roce se budu víc usmívat. To je předsevzetí, které bychom si měli dát všichni. Proč? Protože s úsměvem jde na světě všechno lépe. Zkuste to. Stačí se usmát na sousedku ráno na chodbě. Na baristku, co vám v kavárně dělá ráno latéčko. Nebo na vrátného v práci. Zlepší se nálada nejen vám, ale i těm v okolí. I když je tedy možné, že spoustu lidí svou nekonečně dobrou náladou naštvete. A to se vyplatí. Takže jak na celoroční neodolatelný úsměv? Nejlépe s tou správnou péčí a se zdravými zuby pro ozubený úsměv.

Přejít na sekci článku:

Chce to svěží dech!

Zuby si určitě čistíme ráno všichni. No a jestli ne, tak bychom určitě měli začít. Pro dokonalou čistotu je nutná dokonalá technika. Zuby nejlépe čistěte stíravými pohyby od dásně směrem k okraji zubů. Samozřejmostí by mělo být použití nejen správného kartáčku, ale také mezizubních kartáčků. Právě mezizubní prostory patří k místům nejvíce náchylným ke vzniku kazu, protože běžný kartáček na tato místa nedosáhne. Proto alespoň třikrát týdně zařaďte důkladné vyčistění mezizubním kartáčkem.

Svěží dech záleží nejen na technice čistění zubů, ale především na zubních pastách. Nejvíce osvěžující jsou většinou běžné zubní pasty s chemickým složením, které dech dokonale osvěží, ale nejen to. Zároveň obsahují látky, jako jsou SLS nebo agresivní chemické parfemace, které narušují přirozené prostředí v dutině ústní a rozhodně nejsou nejzdravější. Proto raději sáhněte po přírodních alternativách. Ty jsou jemnější ve vůni, ale především šetrnější k zubům i dásním. Chcete péči o zuby s tradicí? Sáhněte po zubní pastě od Mastic Spa, ta mimo jiné obsahuje i mastichu, kterou používali k léčení zubů a k prevenci zubních kazů už středověcí námořníci nebo starověcí Řekové.

Pro dokonale svěží dech i během dne pak můžete vyzkoušet některou z přírodních žvýkaček nebo sáhněte po šetrném ústním spreji. Coslys Ústní sprej obsahuje mátu peprnou a xylitol, které pomáhají po každém jídle nebo kdykoliv během dne obnovovat svěží dech. Malý sprej se vejde do každé kabelky a díky němu bude nejen váš dech svěží, ale také zuby zdravější a krásnější. To abyste se mohli usmát kdykoliv a kdekoliv.

Související produkt
Zubní pasta, Peppermint 105 ml
Dr. Bronner's / 327 Kč
Zubní pasta s kokosovým olejem a výtažky z aloe vera či stévie dokonale čistí zuby, posiluje dásně a díky přírodní mátě krásně osvěží dech.
Detail produktu