Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze: Zubní gel bio Citrusové plody Naturado

Recenze: Zubní gel bio Citrusové plody Naturado Zubní gel Naturado má příjemnou sladkou chuť citrusových plodů, díky které si jej oblíbí celá rodina.
Mája Ráblová
4,4 5
8

Recenze: Zubní gel bio Citrusové plody Naturado zdroj: biooo.cz - Mája Ráblová

Vypadá to jako tekuté mýdlo na ruce, ale není to mýdlo na ruce. Teď by měla přijít napínavá chvilka, nebýt nadpisu. Ale ano! Je to pasta na zuby! Šikovné balení, skvělá cena a fajnové složení.

Tím by mohla recenze skončit, ale je tu pár věcí, které chci zdůraznit pomocí několika dalších vět. Co mě na zubní pastě Naturado nejvíce zaujalo krom pumpičkového dávkovače, je příchuť. Ta hlásá absenci mentolu, máty či eukalyptu a podobných větrových složek, kterých jsem z past i žvýkaček, ústních vod a sprejů přehlcená. Z tohoto důvodu bych sladce po pomerančích vonící a po jemných citrusech chutnající pastu doporučila i jako pastu rodinnou. Ocení ji totiž jak dospělí, tak děti :).

Co je u past dobré sledovat, je samozřejmě složení. Velice krátká cesta do krve skrz cévy pod jazykem nám totiž dá špatné složení řádně sežrat usazováním chemických složek v našich orgánech. Frantíci z přírodní dílny Naturado se toho nebáli a jako jednu z hlavních složek zubní pasty nám namísto všudypřítomného otravného alkoholu naservírovali čistý hydrolát z listů černého rybízu, který překypuje tzv. vitaminem P, neboli flavonoidy. Ty jsou známé pro své velice silné antioxidační působení. Největší podíl na chuti má bezesporu čistá květová voda neroli, neboli z květu pomeranče, a dále olej z kůry sladkého pomeranče a grapefruitů.

Recenze: Zubní gel bio Citrusové plody Naturado

Zubní gely jsou dostupné ve třech variantách:

  • Citrusové plody
  • Limetka
  • Svěžest

Pasta, tedy přesněji zubní gel Naturado poměrně hodně pění, o to větší pocit poctivosti z čištění budete mít. Na jedno čištění ani nedomáčknu pumpičku nadoraz. Velké plus tohoto produktu je, že odpadnou domácí spory ohledně techniky vymačkávání z tuby. Na druhou stranu, nedomáčknutí dávkovače způsobí, že menší množství nevyužitého gelu může postupně během pár hodin stéci dolů.

Ještě jednou velkou výhodou je, že nejspíš u návštěv stoupnete v ceně, až si budou pochvalovat, jak poctivě hutné a skvělé pomerančové mýdlo na ruce v koupelně máte.

Recenze: Zubní gel bio Citrusové plody Naturado

Osobní tip: Po vypotřebování gelu vás prázdný praktický dávkovač ponouká k využití a to výrobou vlastní domácí pasty nebo vymáčknutím čtyř celých běžných kupovaných balení.