Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Darujte kokosové srdce

5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Kokosové srdíčko bez cukru

Kokosové srdíčko bez cukru zdroj: biooo.cz

1 plechovka kokosového krému

2 lžičky kokosového oleje

150 g kokosu

Smíchejte jednu plechovku kokosového krému, zhruba dvě lžičky kokosového oleje a strouhaný kokos. Krém můžete i osladit stévií nebo kokosovým cukrem, ale pokud máte rádi kokos, tak sladit není nutné. Krém je celkem hutný a nepříliš sladký, dohromady s korpusem vytvoří trošku nevšední kombinaci. Pro tradičnější chuť můžete krém připravit například z obyčejné šlehačky nebo salka s kokosem, skvěle bude chutnat i jenom obyčejná zakysaná smetana s troškou cukru.

Pak už stačí korpus s krémem dát pořádně ztuhnout do ledničky. A nakonec přidejte čokoládovou polevu. Ve vodní lázni rozpusťte 1 tabulku vysokoprocentní čokolády, přidejte lžičku kokosového oleje nebo másla a polevou přelijte dort. Polevu pak už můžete dozdobit jakkoliv, třeba stylově posypejte kokosem nebo přidejte jako já romanticky růžové maliny.

Související produkt
Hořká čokoláda 88 % kakaa 30 g
Dolfin / 42 Kč
Hořká čokoláda s minimálně 88 % afrického kakaa má jemnou kakaovou chuť. Malá tabulka je navíc jako stvořená pro odpolední malé mlsání.
Detail produktu