Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Darujte kokosové srdce

Darujte kokosové srdce Upečte zamilovaný dort.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Kokosové srdíčko bez cukru

Kokosové srdíčko bez cukru zdroj: biooo.cz

1 plechovka kokosového krému

2 lžičky kokosového oleje

150 g kokosu

Smíchejte jednu plechovku kokosového krému, zhruba dvě lžičky kokosového oleje a strouhaný kokos. Krém můžete i osladit stévií nebo kokosovým cukrem, ale pokud máte rádi kokos, tak sladit není nutné. Krém je celkem hutný a nepříliš sladký, dohromady s korpusem vytvoří trošku nevšední kombinaci. Pro tradičnější chuť můžete krém připravit například z obyčejné šlehačky nebo salka s kokosem, skvěle bude chutnat i jenom obyčejná zakysaná smetana s troškou cukru.

Pak už stačí korpus s krémem dát pořádně ztuhnout do ledničky. A nakonec přidejte čokoládovou polevu. Ve vodní lázni rozpusťte 1 tabulku vysokoprocentní čokolády, přidejte lžičku kokosového oleje nebo másla a polevou přelijte dort. Polevu pak už můžete dozdobit jakkoliv, třeba stylově posypejte kokosem nebo přidejte jako já romanticky růžové maliny.

Související produkt
Hořká čokoláda 88 % kakaa 30 g
Dolfin / 53 Kč
Hořká čokoláda s minimálně 88 % afrického kakaa má jemnou kakaovou chuť. Malá tabulka je navíc jako stvořená pro odpolední malé mlsání.
Detail produktu