Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

PURE BIO: Čistá energie z přírody

pure BIO Energy drink zdroj: pure BIO

Není žádným tajemstvím, že energetické nápoje skrývají mnohá rizika a mohou způsobovat vážné zdravotní problémy. Zejména mezi omladinou se tyto nápoje těší velké oblibě, ať už samotné nebo v kombinaci s alkoholem a slouží jako tzv. nakopávač fyzického i duševního výkonu. 

Jenže pod trendy lákavými obaly se ukrývá časovaná bomba. Výrobci do těchto nápojů přidávají vysoký obsah syntetického kofeinu a cukru (o dalším chemickém koktejlu ani nemluvě), což při pravidelné konzumaci může vést k nezanedbatelným zdravotním problémům jako jsou např. poruchy spánku, bušení srdce, migrény, problémy s kardiovaskulárním systémem, zvýšení nebo snížení krevního tlaku, mrtvice nebo dokonce nitrolební krvácení. 

Že vás to vyděsilo? Pokud i vy občas sáhnete po nakopávači v podobě “energiťáku”, máme pro vás skvělou zprávu. Značka PURE BIO® energy přišla se zcela ojedinělými energy drinky z čistě přírodních ingrediencí, které navíc báječně chutnají!

O značce

Rakouská značka PURE BIO® energy vznikla v roce 2007 jako reakce na vzrůstající oblibu energetických nápojů. Na trh ale chtěli vnést něco jiného, nového, s respektem k přírodě i ke zdraví spotřebitelů. 

Jejich první položkou byl BIO energetický nápoj PURE BIO® Energy, který se od konvenčních energetických nápojů významně odlišoval jak složením, tak chutí, kterou podtrhuje přítomnost čisté minerální vody z Alp, pocházející z podzemních studní kde je voda chráněna před kontaminací.

V roce 2019 přišla společnost s další novinkou v podobě PURE BIO® Cucumber, která reflektuje trendy konzumaci nápojů s okurkou, limetkou a mátou. PURE BIO® Cucumber si zachovala veškeré atributy 'pure’ BIO značky, skvělou chuť, veškeré ingredience pouze z přírodních zdrojů a navíc k tomu přidala ještě primát – jedná se o první BIO energetický nápoj na světě vykazující neutrální uhlíkovou stopu.

Energie bez rizika, konzumace bez výčitek

Energie v nápojích je založená na čistě přírodní bázi - pochází z kombinace přírodního kofeinu z kávových zrn (stimul), třtinového cukru (nosič energie) a obsahu BIO ovocných či zeleninových šťáv bohatých na cenné živiny. 

Přírodní kofein je ve srovnání s kofeinem vyráběným synteticky šetrnější k žaludku a jeho účinek trvá déle. Třtinový cukr je nerafinovaný a obsahuje všechny minerály, které se v třtinovém cukru nacházejí, zejména železo, hořčík, vápník a také vitamíny B. Vyznačuje se charakteristickou karamelovou chutí.  

100% BIO, 100% PŘÍRODNÍ

Všechny ingredience jsou přísně kontrolovány, certifikovány a jsou vyrobeny pouze z přísad ekologického zemědělství. Farmy, sklizeň, skladování a následný výrobní proces jsou neustále pečlivě sledovány nezávislými, státem autorizovanými institucemi, které výsledné produkty kontrolují a certifikují. Značka se může pochlubit certifikáty USDA Organic a Austria BIO Garantie

 

Nakopněte svou energii s přírodními nápoji pure BIO: