Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Recenze oblíbeného produktu: Puer čaj od Numi

Recenze oblíbeného produktu: Puer čaj od Numi zdroj: biooo.cz

Jaký je můj nejoblíbenější produkt z obchodu? Co potřebuji mít pořád doma? Tak jsem se nad tím zamyslela a nevěděla jsem. Třeba taková Tarika je fajn. Pár balení jsem už spotřebovala. Martina Gebhardt občas překvapí. Mýdla od Siddhaleppa nejen krásně vypadají, ale i voní. Minerální make-up od Lilly Lolo se mi doma taky neztratil. A takové balzámky od Dizao bych chtěla mít ve všech odstínech. Jenomže co vlastně kupuji nejčastěji? No a je to jasné! Přeci puer čaje od Numi.

Od té doby, co je máme v sortimentu, asi tak dva tři roky, jsem vyzkoušela všechny varianty. Obyčejný čistý, čokoládový, jasmínový, se zázvorem i s kardamomem. A nakonec jsem skončila stejně u toho obyčejného. Určitě jsem během těch pár let vypila celou cisternu tohoto čaje. Ani ty ostatní varianty nejsou špatné, ale ten čistý je prostě nej. Občas místo něj koupím i čokoládovou variantu, protože prostě čokoláda… Navíc tento od Numi chutná opravdu jako kakao a má chuťově blíž spíš k sladkému pití než k čaji. Ale na čistý puer to nemá. Ten potřebuji doma pořád.

Proč ale vlastně? Protože když už jsem unavená ze všech těch černých Earl Grey a snídaňových směsí a Darjeelingů, tak sáhnu právě po pueru. Potřebuji pořádný čajíček a s nějakou slabotou si na mě ranní čaj nepřijde. No a čistý puer má ještě o kousek silnější chuť než pořádně vylouhovaný pytlík toho černého. Navíc bez problémů si můžu do pueru přidat i mléko, to aby měl ten ranní čaj opravdu sílu. A tak krásně voní, výrazně, plně, trošku zemitě, ale neuvěřitelně energicky.

Recenze oblíbeného produktu: Puer čaj od Numi

Navíc puer v sobě skrývá i spoustu dalších tajemství. Tím prvním je třeba to, že údajně přispívá k úpravě tělesné hmotnosti, protože podporuje zažívání a spalování tuků. Taky zvyšuje imunitu a obranyschopnost, pomáhá detoxikovat a urychluje třeba i odbourávání alkoholu. Funguje jako prevence mnoha chorob, jako je například rakovina nebo problémy se srdcem. Má také antioxidační účinky, zpomaluje stárnutí organismu a podporuje i správné trávení a cirkulaci krve. Je to takový malý zdravotní zázrak, který si můžete dopřát každé ráno ke snídani. A navíc chutná opravdu skvěle.