Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Čím potěšit muže pod stromečkem?

Tipy na dárky pro muže zdroj: Pexels.com

To je šílený. Řeknete si. Teď byl podzim, listí se pomalu začalo zbarvovat, do Vánoc ještě nějaký ten měsíc zbývá… a najednou hop, v půlce listopadu zjistíte, že ještě nemáte ani jeden dárek. A tak začnete přemýšlet, co komu udělá radost nebo co potřebuje. 

Za normálních okolností si uděláte jeden víkend “výlet po nákupáku”, po kterém sice váš účet zapláče, ale většinu starostí ohledně dárků vyřešíte, protože i když nápady zrovna nehýříte, vždycky vás ve spleti výloh něco cvrnkne do nosu, nebo zrovna támhle ta košile… ta by přesně seděla taťkovi! 

Jenomže z daných okolností máme situaci trochu ztíženou - bloumání po obchodech (nehodláte-li nadělit obrovský koš vybraných lahůdek) nehrozí, situace je nakloněna on-line nákupům. 

I u nás můžete vyřešit Vánoce na pár kliknutí. Pěkně z teplíčka, z gauče s čajem v ruce. Ale že pořád nevíte coby? 

Ženám se dárky vybírají snadno. Potřebují a chtějí totiž všechno. Ale ti muži! 

Co tatínkovi, dědečkovi, strejdovi, kamarádovi, bráchovi - ježiš brácha, ten zase nad vším ohrne nos - příteli, manželovi, šéfovi, milenci (to bývá totéž), aby dárek potěšil? Zásadní dárek - může být i měkký, třeba fajnový svetr rozhodně neurazí - už máte vyřešený, ale co dál?

Smyslné vůně pro sebevědomé muže

Když do místnosti vstoupí opravdový chlap, nemusí ani promluvit. Stačí, když na sebe upoutá pozornost jiskrnou, pronikavou, sexy přidrzlou ale příjemnou vůní a ženám se podlamují kolena. 

Máte v blízkosti takového sebevědomého muže, nebo si vás sám dokonce hýčká? Pak přesně pro něj vyberte uhrančivý parfém, který buď on sám už používá jako svou tajnou zbraň, nebo ho překvapte a vyberte ho dle svého vkusu. 

Protože to, že opravdový chlap má být cítit potem a parfémy jsou pro ženský… dneska už rozhodně neplatí!

A nemusíte se striktně držet jen parfémů. Taková kořeněná vůně toaletní vody dokáže divy. Jen počkejte, až vyleze z koupelny… možná to s vámi zacvičí. 

Nebo si naopak pěstí svůj vous a je na něj náležitě hrdý? A vám se to líbí? Jestliže máte doma vousáče, pořiďte mu něco z péče o vousy - třeba sérum na podporu růstu vousů, balzám na vousy (ten je příjemně změkčí, což oceníte i vy sama) nebo speciální kartáček na vousy - zkrátka něco z barber kosmetiky. 

V každém případě, přípravky na nebo po holení se žádnému muži rozhodně neztratí.

Péče o vlasy

Nemyslete si, že pěstění kštice je jen výsadou žen. I muži se musejí o své vlasy starat, a to i když mají převážně krátký sestřih. 

Co si budeme povídat, někteří jsou možná větší narcisové, jak ženy a než vyjdou ven, každý vlásek musí být pečlivě uhlazen. 

Základem každé vlasové péče je kvalitní šampon. Muži mnohem častěji trpí na lupy, než ženy, tak zkuste vybrat třeba takový. 

Nebo doplňte jeho kosmetickou péči o nějaký ten stylingový produkt, který mu pomůže doladit účes k maximální spokojenosti. 

Kosmetika nikdy nezklame

Kosmetika nebo kosmetické dárkové sady patří mezi každoroční stálice, která vždy najde uplatnění. I chlapi si potrpí na kvalitu, která jim bude vonět pod nos. A budete z toho mít užitek i vy, dámy. 

Rád rozdává úsměvy?

Pak mu sestavte originální balíček ústní hygieny a máte jistotu, že takový dárek neskončí ne dně skříně nebo šuplíku. Krásný zářivý úsměv, bílé a zdravé zuby jsou v kurzu, takže rozhodně nejde o trapný dárek, který by dotyčného nějak urazil. 

Naopak. Pokud víte, komu takový dárek pod stromeček s péčí a láskou zabalit, rád se vám odmění úsměvem od ucha k uchu. Do balíčku můžete zakomponovat originální bambusový kartáček, bělící sadu od My White Secret, přírodní ústní vodu, speciální zubní pastu s černým uhlím nebo zubní olej pro preventivní péči o zdraví dásní.

I muži rádi mlsají

A když už si vyčistil ty zuby, může si dát něco dobrého. Někdy pořádný balíček plný kvalitních pamlsků potěší ze všeho nejvíc. Tuhle slabost v sobě umí potlačit jen málokdo. Každý doma máme skříňku, šuplík, špajzku, která v sobě ukrývá, co má být před okolním světem skryto. 

A jde to i bez výčitek. Ať už drží štíhlou linii, ladí formu, sportovec jeden, nebo se tváří, že žije zdravě (ale třeba fakt žije), pamlsky od nás rozhodně nejsou žádný hřích! Naplno uspokojí chuťové pohárky, zaženou chuť na sladké a ještě s čistým svědomím vůči zdraví i linii. No vážně. 

Pro čajo i kávomilce

Rádi společně posnídáte a bez konvičky dobrého čaje si svá rána nedokážete představit? Nebo má konkrétní muž psychicky náročné povolání a potřebuje během dne doplnit energii? 

Na to jsou výborné zelené čaje. Nebo čaji příliš neholduje, protože pivko je pořád pivko, ale kávu po obídku si dá rád? Pak zkuste některou z ájuverdských káv - takovou určitě ještě nepil.

Knihomol

I chlapi rádi čtou ba dokonce, věřte nebo ne, někteří z nich jdou i do hloubky a zajímají se o duševní rozvoj nebo prostě jen rozšiřují své obzory a mají širší rozsah, než jen práce - kamarádi - zábava - hraní her na konzoli. V takovém případě mu u nás vyberte knížku, šitou jeho zájmům na míru. A najde se tam i zdravá kuchařka.

Kondomy

A nebooo to vezměte za druhý konec. Možná se váš mladší bratr momentálně vznáší na vlně euforické zamilovanosti, pak mu “podstrčte” praktický balíček, který určitě s chutí rád využije. 

Případně na to jděte od lesa a svému milému (manželovi, příteli, milenci - to už je čistě vaše věc) věnujte elegantně zabalený sofistikovaný balíček, který v sobě bude ukrývat poklady stvořené k noci plné vášně i romantiky - kondomy, masážní olej, speciální lubrikační gel Good Clean Love a přihodit můžete i vonnou svíčku pro navození té správné atmosféry. 

 

Potěšte muže pod stromečkem: