Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Připravte se letos na den matek!

zdroj: Shutterstock

Zase uběhl rok a je tu opět den matek. Spousta lidí to asi zná, o dni matek zjistíme z kalendáře svého telefonu právě v to dané ráno a rychle letíme do obchodu koupit nějakou bonboniéru nebo narychlo sháníme květinářství. Pokud ale letos chcete promyšlenější dárek Vaší mamince přímo na míru, čtěte dál. Něco Vám totiž poradíme!

Relaxační sada

Jako první tip jsme si pro Vás připravili něco jako relaxační sadu. Co je totiž lepšího než relaxovat po náročném dni? Taková sada může obsahovat cokoliv, co má Vaše maminka ráda. Můžete sáhnout po masážním oleji, zklidňujícím éterickém oleji, hezky vonící svíčce, bombě do koupele nebo třeba bylinkovém čaji. Můžete zvolit jeden takový produkt a nebo vytvořit celou sadu pro řádný relax, to už je na Vás. Za nás bychom mohli rozhodně doporučit například hotovou sadu směsí éterických olejů z pomeranče, vanilky a heřmánku od značky Taoasis, která je výborná pro chvíle relaxace. Uvolní, zklidní mysl a dodá dobrou náladu. Pokud si Vaše maminka ráda provoní dům kvalitní svíčkou, určitě můžeme doporučit nějakou z našich BiOOO svíček, u kterých můžete vybírat již z dvanácti různých vůní! No a pokud má Vaše maminka ráda dobré čaje, neuděláte chybu ani pokud pořídíte nějakou sadu kvalitních čajů, které jsou pro klidné chvíle odpočinku jako dělané.

Péče o pleť to jistí

Každou maminku určitě potěší nějaká kosmetika. I pokud se Vaše maminka přímo nemaluje nebo se nevyžívá ve všemožných kosmetických přípravcích, existuje spousta variant, jak ani v takovém případě nešlápnout vedle. Pokud si tedy nejste jisti, co přesně vybrat, zaměřte se na péči. Například květové vody jsou vhodné pro každou maminku. Konkrétně květová voda z damašské růže je vhodná pro zralou, suchou a citlivou pleť, výborně hydratuje, zmírňuje kruhy a otoky pod očima a vyrovnává pH pokožky. Kromě květinových vod rozhodně můžete vybrat nějakou pleťovou masku nebo nějaký produkt na čištění pleti. Zejména pokud Vaše maminka není zvyklá na rozsáhlé skin care rutiny, je nějaký produkt na čištění pro začátek skvělá volba. No a samozřejmě pokud víte, co Vaše maminka přesně používá a tím pádem, co jí udělá zaručeně radost, jděte do toho.

Z čeho ještě vybírat

Pokud Vás zatím nic dvakrát neoslovilo tak nezoufejte. Máme ještě pár tipů, přičemž ten poslední bude zaručeně pro každého. Nicméně začneme zlehka, parfémem. Výběr parfému může být leckdy trochu ošemetný, nicméně když se trefíte, určitě uděláte obdarované velkou radost. No a pokud si nejste jistí, zastavte se u nás na prodejně a my Vám s výběrem poradíme. Dalších možností je spousta - péče o vlasy, péče o rty, make-up produkty a mnoho dalšího. Pokud se ale stejně bojíte, že se Vaší mamince netrefíte do vkusu, vždy je možné pořídit jí dárkový poukaz, aby si mohla vybrat opravdu to, co se jí bude líbit. A u poukazu už je jen na Vás, jestli pořídíte v hodnotě jedné či několika více stovek korun. Tak hodně štěstí!