Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Sofistikovaná péče o pleť

Sofistikovaná péče o pleť Cesta ke krásné pleti díky sofistikované pečující kosmetice.
Hana Bartušková
5,0 5
2

Přejít na sekci článku:

Je možné dokonalost ještě zdokonalit?

Sofistikovaná péče o pleť zdroj: shutterstock.com

Značka Evolve vznikla v říjnu 2009. Její zakladatelkou byla Laura Rudoe, která věřila na sílu přírodní péče o pleť. Laura se od roku 2005 podílela na vzniku NUDE Skincare, což je jedna z prémiových značek v péči o pleť, známá a úspěšně prodávaná po celém světě. Svou vášeň a nadšení pro přírodní suroviny a jejich pečlivé zpracování ovšem zúročila až při tvorbě vlastní značky Evolve. V té době nabízená přírodní kosmetika totiž nesplňovala její očekávání a požadavky kladené na kvalitu a efektivní působení. Chtěla vytvořit takový malý kousek luxusu, který by si mohl dovolit každý.

Úspěšná značka tak byla stvořena. Evolve produkty byly účinné, efektivní, s přívětivým přírodním složením. Krémy měly moderní obal a moderní konzistenci a získaly si mnoho příznivců po celé Evropě. Laura ale posunula svou vášeň pro přírodní ingredience ještě o kousek dále, ještě o kousek za hranice běžných dnů, a tak vznikla značka S5.

S5 je propracovaný systém péče o pleť, který svou účinnost staví na šetrném odlíčení a čistění pleti a základní hydrataci. V nabídce tak najdete dva druhy krémového odličovače a dva druhy pleťových krémů. Co všem dělá S5 tak výjimečným je nabídka 5 vysoce specializovaných sér. Každé z nich je zacílené na jiný problém pokožky a v kombinaci s čistícím a hydratačním krémem dodávají pleti vše potřebné. Dle této filozofie, není možné používat 1 výrobek, který by dokázal více věcí, k tomu jsou určená jednotlivá séra, která si může každá zákaznice kombinovat dle svých momentálních potřeb. Ale ten základ péče o pleť, tedy čistění a hydrataci, je nabízen pro všechny typy pleti stejný.