Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Užijte si den s Weledou

Užijte si den s Weledou Weleda bývala součástí už prvorepublikových kosmetických taštiček. A může být i v té vaší.
Pavlína Klaudová
3,8 5
4

Užijte si den s Weledou zdroj: biooo.cz

Weleda je kosmetickou stálicí, která nezklame. Roky ověřená, oplývající bohatstvím přírody, poskytující jemnou náruč té nejlepší péče. Vyrobená s ohledem na úzký, až niterný vztah člověka a přírody. Švýcarská Weleda není jenom další kosmetická značka. Je to filosofie, která klade důraz na respekt a vzájemné propojení sil, které dávají vzrůst úspěšnému a populárnímu projektu už téměř sto let.

Weleda – roky ověřená stálice bio kosmetiky

V roce 1921 se staly dvě pro svět důležité události. Narodil se manžel nejdéle vládnoucí panovnice na světě, princ Philip, a vznikla farmaceutická laboratoř s produkcí vlastních léčivých rostlin Weleda. Význam oněch událostí nelze podceňovat, protože oba produkty tohoto roku se staly poměrně slušným světovým vývozním artiklem. Weleda, která stojí na sloupech antroposofismu pomáhá už skoro celé století lidem nacházet cesty k jejich fyzické a psychické pohodě. I když ji známe hlavně jako kosmetickou značku, v její produkci najdeme také přes 120 druhů léčiv. Díky neúnavné práci, zodpovědnosti vůči přírodním zdrojům a výborné kvalitě se tato značka dostala do 50 zemí celého světa. V prvorepublikovém Československu měla zastoupení již od roku 1926, tedy poměrně brzo po svém založení.

Weleda ukazuje, že lze vyrábět kvalitní a cenově dostupnou přírodní kosmetiku bez použití chemikálií a s ohledem na budoucnost planety. Rostlinné suroviny, které najdeme v jejích tubách se zkrášlovadly, pochází z 83% z ekologického a biodynamického zemědělství, případně ekologicky kontrolovaných zdrojů, nacházejících se ve volné přírodě. Weleda je samostatná v pěstování léčivek, je součástí fair-trade produkce a dodržuje principy biodynamického zemědělství. Mnohé její produkty jsou vhodné i pro vegany.

Proč zkusit Weledu

Pokud je vám blízká transparentnost, kolegiální přístup firmy k zaměstnancům a zákazníkům, určitě si Weledu oblíbíte. Ekologie jako základ podnikání, vnímání planety jako živoucího organismu a snaha o harmonické vztahy člověka a přírody. V tomto businessu nejsme predátory, zneužívající a drancující zdroje obživy, ale hrajeme aktivní roli v jejich udržení pro další generace. Co je na Weledě velmi sympatické je to, že se snaží být cenově dostupnou pro široké spektrum zákazníků a bere ohledy na to, aby za férové ceny dostali férový obsah produktu. Pečlivě uvážené inovace a vždy jen to nejlepší složení jsou nezoddělitelnou součástí celého výrobního procesu této švýcarské firmy.

Středa 13. – šťastný den v Biooo

Zapomeňte na to, že je 13 nešťastné číslo. U nás v Biooo si totiž můžete ve středu 13. 6. 2018 užít pořádný nášup produktů od Weledy. A to je přece super zpráva. Připravili jsme si pro vás na tento den akci 2+1, takže když si vyberete u nás v obchodech nebo na e-shopu tři samostatné produkty (kromě miniaturních balení a sad), dostanete ten nejlevnější zdarma. Takže je dost prostoru vymýšlet různé skvělé kombinace, které potěší vás nebo vaše blízké. Kreativitě se meze nekladou. Můžete si vybrat třeba rozmarýnové vlasové tonikum (je výborné proti padání vlasů), jemný krém na holení (ocení ho i ženy) a naprosto bombastický březový olej na celulitidu, který byl zkoušený naší redakcí s poměrně dobrým výsledkem a je nedílnou součástí koupelnových polic mnoha Biooo žen. Jemná mandlová řada pro citlivou pleť potěší nejen citlivky, ale i atopiky a jejich poslední novinka - opalovací krémy - jsou na léto naprosto nezbytný doplněk. Tak co si vyberete?