Blejskněte se doma

Blejskněte se domazdroj: shutterstock.com

… dokonale čistou domácností. Voňavou, lesklou a navíc vypulírovanou v souladu s přírodou. Ekodrogerie nemá občas úplně nejlepší pověst, ale opravdu si to zaslouží? Jsou čistící prostředky s přírodním ekologickým složením opravdu horší než ty s chemickou silou? Nejsou. A pokud nevěříte, tak je nejvyšší čas si to konečně vyzkoušet na vlastní domácnost.

Přejít na sekci článku:

4 důvody, proč uklízet ekologicky

4 důvody, proč uklízet ekologickyzdroj: shutterstock.com

1 Je to ekologické. Přírodní čistící prostředky se přirozeně rozkládají a nezatěžují životní prostředí. Vezměte si, kolik pracího prášku, jaru na nádobí nebo univerzálních čističů za rok skončí v odpadu. A tak myslete trošku na životní prostředí a nakupujte i čistící prostředky ekologicky.

2 Je to šetrné nejen k přírodě, ale i k vám. A k pranému prádlu. A k nábytku. A k čemukoliv jinému, co zrovna potřebujete uklidit. Díky jemným přírodním látkám jsou ekologické čistící prostředky šetrné k ošetřovanému povrchu, tak i k pokožce.

3 Funguje to stejně. Taková malá pověra stále trvá. Že ty ekologické, šetrné a jemné prostředky prostě nefungují tak úplně stejně jako ty chemické. To už ale dávno není pravda. A pokud tomu opravdu věříte, tak je nejvyšší čas vyzkoušet, Planet Pure vás velmi rychle přesvědčí o opaku.

4 Krásně to voní. Ekologické uklízecí prostředky jsou většinou ovoněné přírodními silicemi. A vůně jsou to krásné a autentické, přitom nenápadné a nedráždivé. Tak by měla vonět čistota, proto zapomeňte na chemické citrony a raději si přivoňte třeba k pravému pomeranči.