Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Blejskněte se doma

Blejskněte se doma zdroj: shutterstock.com

… dokonale čistou domácností. Voňavou, lesklou a navíc vypulírovanou v souladu s přírodou. Ekodrogerie nemá občas úplně nejlepší pověst, ale opravdu si to zaslouží? Jsou čistící prostředky s přírodním ekologickým složením opravdu horší než ty s chemickou silou? Nejsou. A pokud nevěříte, tak je nejvyšší čas si to konečně vyzkoušet na vlastní domácnost.

Přejít na sekci článku:

4 důvody, proč uklízet ekologicky

4 důvody, proč uklízet ekologicky zdroj: shutterstock.com

1 Je to ekologické. Přírodní čistící prostředky se přirozeně rozkládají a nezatěžují životní prostředí. Vezměte si, kolik pracího prášku, jaru na nádobí nebo univerzálních čističů za rok skončí v odpadu. A tak myslete trošku na životní prostředí a nakupujte i čistící prostředky ekologicky.

2 Je to šetrné nejen k přírodě, ale i k vám. A k pranému prádlu. A k nábytku. A k čemukoliv jinému, co zrovna potřebujete uklidit. Díky jemným přírodním látkám jsou ekologické čistící prostředky šetrné k ošetřovanému povrchu, tak i k pokožce.

3 Funguje to stejně. Taková malá pověra stále trvá. Že ty ekologické, šetrné a jemné prostředky prostě nefungují tak úplně stejně jako ty chemické. To už ale dávno není pravda. A pokud tomu opravdu věříte, tak je nejvyšší čas vyzkoušet, Planet Pure vás velmi rychle přesvědčí o opaku.

4 Krásně to voní. Ekologické uklízecí prostředky jsou většinou ovoněné přírodními silicemi. A vůně jsou to krásné a autentické, přitom nenápadné a nedráždivé. Tak by měla vonět čistota, proto zapomeňte na chemické citrony a raději si přivoňte třeba k pravému pomeranči.