Sdílejte článek z magazínu
Zadejte e-mailovou adresu toho, komu chcete článek poslat. Nakonec napište své jméno, ať dotyčný ví, kdo mu článek zasílá.
Článek už putuje dál, děkujeme za sdílení.

Máme pro Vás novinku!

zdroj: Shutterstock

Nejspíš už si většina z Vás všimla, že od minulého roku s Vámi sdílíme naší novou radost, kterou jsou naše vlastní BiOOO svíčky. Za tu dobu, co jsme je vypustili do světa, jsme přišli s dvanácti různými vůněmi, které u Vás měly moc hezký ohlas. Nicméně dnes jsme tady kvůli jedné novince, která se našich svíček týká a mohla by Vás zajímat.

O co tedy jde?

Rozhodli jsme se totiž, že obaly našich svíček, tedy skleničky, ve kterých se svíčky prodávají, budou vratné. Od teď tedy bude možné, přinést prázdnou skleničku od svíčky na jakoukoliv naši kamennou prodejnu, kde výměnou za ní dostanete slevu na další svíčku. Rozhodli jsme se tak proto, že v BiOOO nám celkově jde o udržitelný životní styl a plýtvání nám není lhostejné. I v BiOOO nám totiž záleží na tom, jak se zachází s odpady a hledáme cesty, jak s odpady zodpovědně nakládat, abychom nepřitěžovali životnímu prostředí. Máme proto radost, že můžeme spustit tento pilotní projekt s vratnými obaly od svíček. Zároveň jsme se rozhodli, že i obaly našich dalších BiOOO produktů budou také vratné.

Jak to udělat prakticky 

A pokud i Vás zajímá, jak můžeme ulehčit planetě a zbytečně neplýtvat, bedlivě čtěte dál. Je to ale velmi jednoduché. Jakmile si koupíte svíčku a vypotřebujete ji, můžete prázdnou skleničku umýt. Nicméně tento krok můžete přeskočit, u nás se o vše postaráme a skleničky pečlivě umyjeme a připravíme na další používání. Také je samozřejmě lepší, když nám skleničku donesete i s jejím původním víčkem, Nicméně pokud na to zapomenete nebo víčko zkrátka nenajdete, určitě přineste i jen samotnou skleničku. Tu doneste na jakoukoliv z našich prodejen, kde naši skvělí zaměstnanci už budou vědět, co s ní dál.